Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Motivasyon

Alp Bey

Ay Yolcusu
Katılım
19 Ağu 2021
Mesajlar
32
Tepki puanı
58
Puanları
21
Bu kadar insanız ve tek bir şeye odaklandık! Güzel bir Hayat. Bizler gibi düşüp kalkan insanlar pes etmeyip artık kendi yollarını seçti ve hayatlarının iplerini ellerine aldı. Kimi kendi işini kurdu , kimi hayalindeki işe kavuştu , rekorlar kırdı. Biz ne yaptık? ve Ne yapıyoruz? Ne yapacağız?

Bizse kendimizi uyuşturup gün boyu yataktan çıkmadık ! Hayatımızda belki hiç kız arkadaşımız olmadı ! Hep çekingen olduk ! Hep eziklik üzerimizde oldu !... Dostlar dünyaya bir defa geliyoruz ve doğduğumuz çağda elimiz kolumuz bacağımız sağsa yapamayacağımız hiçbir şey yok!

Düşünsene 90. Güne gelmişsin sevdiğin biri var sana destek olacak biri. Sevdiğin işin var artık. Daha iyi bir zihin yapın var. Daha mutlu yaşıyorsun hayatı. Daha fit daha sağlıklı bir vücudun var. Hayali bile çok güzel.

Artık ipleri elimize alma vakti geldi! Hemen şimdi şu saniyede bir karar ver. Ve yeni bir sayfa aç!

Gününü planla , spora başla , ilgilendiğin veya ilgilenmediğin belgeseller izle , kitaplar oku , meditasyon yap , makaleler oku , yapacak işlerini plana sok , sosyalleş , her ne korkun varsa üzerine git , mutlu olmaya çalış , iyi beslen , iyi insanlarla takıl , sosyal medyayı sınırla .

Bir günü doldurmak için ne kadar madde var değil mi? O gün şimdi senin vereceğin bir kararla başlasın ve sonsuza kadar devam etsin!

Son olarak nefret ve sevgi iki zıt güçlü duygulardır. Eğer bir şeyden gerçek anlamda nefret ederseniz işiniz daha kolay olur.

Herkese sonsuz süreçler🙏🖐
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst