Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Motor Hakkında Bir Takıntı

GAZAP

Deneyimli Üye
Selam aleyküm , 4 yıldır motosiklet kullanıyorum , Çoçukluk haylimdir motosiklet, Ve sorun şu son 1 haftadır neden olduğunu bilmediğim bi şekilde hayatımı ve trafiktekilerin canını tehlikeye atacak derecede motosiklet kullanıyorum , 1 saat öncede yaklaşık 200km bir yol yaptım , Ve şuan eve geldiğimde neler yaptım diye pişmanlık ve korku içerisindeyim. İçimde kötü bir his var , Bişeyler olcak gibi , Öyle boş konular için vaktiniz almak istemem , Ama kendime hakim olamıyorum , Gerçekten çok aptalca işler yapıyorum bunu farkındayım ama motor üsündeyken herşeyi unutuyorum , Ne yapmalıyım.,

nevergiveupp

Ay Yolcusu
Biraz motor sürmeye ara ver dostum,mecbursan da gerekli yolu git gel dikkatini de şimdiye ver ki fark etmeden hız yapma
İçinde stres yapan bir şeyler var ve motorda bunları unutmaya çalışıyosun gibi geldi

Priv@te_reflection

Mars Yolcusu
Selam aleyküm , 4 yıldır motosiklet kullanıyorum , Çoçukluk haylimdir motosiklet, Ve sorun şu son 1 haftadır neden olduğunu bilmediğim bi şekilde hayatımı ve trafiktekilerin canını tehlikeye atacak derecede motosiklet kullanıyorum , 1 saat öncede yaklaşık 200km bir yol yaptım , Ve şuan eve geldiğimde neler yaptım diye pişmanlık ve korku içerisindeyim. İçimde kötü bir his var , Bişeyler olcak gibi , Öyle boş konular için vaktiniz almak istemem , Ama kendime hakim olamıyorum , Gerçekten çok aptalca işler yapıyorum bunu farkındayım ama motor üsündeyken herşeyi unutuyorum , Ne yapmalıyım.,
Bu hislik heyecan hissinden dolayı oluyor.Ruhsal dinamizmin yerini yüksek haz ile enjekte ederek hayatına dolgu yapıyorsun.Bu sıkışmışlık hissi seni ekstrem noktaya,geri kalmışlık hissinin verdiği tahrik ile seni üst noktalara doğru erişmeye zorluyor.Fiziksel deneyimdeki dikey hareketliliği ruhsal anlamda terakkiye doğru yönlendirmen gerekir.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Ben bir arkadaşımı bu yüzden kaybettim.

Bence motorla alakalı bir karar alma zamanın gelmiş çünkü seni her zaman yanımızda ve iyi görmek istiyoruz.

izleyici1

Yoda
kendini kontrol edemiyorsan
motosikleti hayatından çıkar
motorsikleti sat
ufak bir kaza hayatın boyunca sakat gezmene yeter

Marty

Jüpiter Yolcusu
Yanlış anlama dostum ama bence bu konuda ne yazılsa seni kesmez. Sen yaptığın şeyin yanlış olup olmadığını sorgulamıyorsun ki zaten yanlış olduğunun farkındasın. Sorumsuzluğun yüzünden kendinin veya birinin hayatını kararttığın anı gözünün önüne getir ve böyle devam edersen bunun çok uzakta olmadığını bil yeter.

kafkaslı23

Ay Yolcusu
Dostum bundan 2 3 gün önce komşumuzun oğlu 23 yaşlarında motor yüzünden vefat etti motoru tam teşhisatlı kullan ve hız yapma lütfen çok tehlikeli kendini ikna edemiyorsan annen baban seni sevenler için bunu yapma bianlik heves için değmez canının tehlikeye girdiğini düşünüyorsan gerekirse sat senden kıymetli değil böyle şeyler yapma lütfen iyi geceler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6