Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neden 2 Kişi Bir Araya Geldiğinde Hep 3. Kişiyi Konuşurlar?

Bebekzyzz

WE'RE ALL GONNA MAKE IT BRAH!
Evet, aslında bu konuyu açma sebebim günlük hayatta çok karşılaşmam ve bundan rahatsız olmamdı.

Bizim insanımız dedikoduyu çok sever. Her yerde karşılaşırız; iş yerlerinde, okullarda, mahallelerde...

Benim rahatsız olduğum konu ise bu tarz insanların kişiye iyi görünüp, içinden sevmesede, maske takarak seviyormuş gibi yapıp en ufak bir fırsatta arkasından konuşması.

Arkadaş grubumla iyi anlaşıyoruz (en azından yüzüme karşı öyle gözüküyorlar) ve ikili diyaloglar fena değil. Ancak dediğim gibi bazen beni rahatsız eden konular olabiliyor. Örneğin; bugün bir kişi hakkında cidden hiç hoş olmayan bir konuşma döndü. Ve gerek kişinin fiziksel hali gerekse sosyal ilişkileri hakkında cidden rahatsız edici, iğneleyici sözler kullanıldı.

Bundan rahatsız olduğumu söylediğimde ise "ortam bozan" bir tip oluyorum. Tabi bizim grupta kızlar da var ve Türk erkeklerinin büyük bir kısmı bir kızla konuşmak için en yakın arkadaşını bile satacak durumda.. Bununda bilincindeyim.

Burda size sormak istediğim soru, bunun gibi hoş olmayan ve boş konularda ne yapılmalı?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Ben olsam direkt kendileriyle yakınlığımı keserim ancak sosyallik ihtiyacımı karşılamak için tamamen mesafe koymam. Dikkatli olurum ve onların yanında dedikodu yapılırsa ortamı terk ederim. Böyle de yapıyorum. Maalesef bu kişilere direkt s*****i çekebilmek kolay olsa da herkes böyle günümüzde... Ondan dolayı ben tamamen yollarını vermek yerine yakın durum hiçbir özelimi anlatmıyorum. Onlar benim sosyallik ihtiyacımı karşılamak için oradalar, ben de onların.

G

gordon

Misafir
Kaliteli bir çevre kurmaya uğraşabilirsin. Zamanla hayatından çıkartırsın zaten o tipleri de.

Muhammet20

Venüs Yolcusu
Evet, aslında bu konuyu açma sebebim günlük hayatta çok karşılaşmam ve bundan rahatsız olmamdı.

Bizim insanımız dedikoduyu çok sever. Her yerde karşılaşırız; iş yerlerinde, okullarda, mahallelerde...

Benim rahatsız olduğum konu ise bu tarz insanların kişiye iyi görünüp, içinden sevmesede, maske takarak seviyormuş gibi yapıp en ufak bir fırsatta arkasından konuşması.

Arkadaş grubumla iyi anlaşıyoruz (en azından yüzüme karşı öyle gözüküyorlar) ve ikili diyaloglar fena değil. Ancak dediğim gibi bazen beni rahatsız eden konular olabiliyor. Örneğin; bugün bir kişi hakkında cidden hiç hoş olmayan bir konuşma döndü. Ve gerek kişinin fiziksel hali gerekse sosyal ilişkileri hakkında cidden rahatsız edici, iğneleyici sözler kullanıldı.

Bundan rahatsız olduğumu söylediğimde ise "ortam bozan" bir tip oluyorum. Tabi bizim grupta kızlar da var ve Türk erkeklerinin büyük bir kısmı bir kızla konuşmak için en yakın arkadaşını bile satacak durumda.. Bununda bilincindeyim.

Burda size sormak istediğim soru, bunun gibi hoş olmayan ve boş konularda ne yapılmalı?
4 yıllık dostum sevgilisi için beni sattı ki ben kaç kızı karşıma aldım onun için, sonra aramızı düzeltmek için çaba sarf etti ama giden güven geri gelmiyor ve arkamdanda konuşuyorlar eminim bende arkadaşlığımı bitiridim şuan yanlızım ama böyle kişilerle olmaktansa iyidir arkadaş bulunur yani Allah karşımıza iyi insanlar çıkarsın. yani kısası arana mesafe koyabilirsin.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6