Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Düzenli Neverfap Etkileri Ve Sürecim

SÜRECİM ve BANA KATTIKLARI

Herkese selam arkadaşlar bu konu hem etkilerden bahsetmek için hemde sürecimden ufak tefek yazılar yazmak için açılmıştır. Sürecimde 10 günlük ara ile neler yaşadığımı neler hissettiğimi sizlere elimden geldiğince aktarmaya çalışacağım eğer yazım yanlışlarım olursa şimdiden affola.

Öncelikle güncellemeler her 10 günde bir yapılacak böylece 90. Güne umarım güzel bir yazıyla ulaşacağım. Not: Başarı hikayemi eğer başarılı olursam ayrı bir yazı olarak paylaşacağım.

Hazırsak Başlayalım! :)

20. Gün-Etkiler ve Sürecimden Kısa Kesitler:
-30 Ocak 2022-
Bugün sürecimin 20. Günüydü (Not: Aslında 10. Günden başlayacaktım fakat ilk 10 gün şuan pek aklıma gelmedi.) sürecimden bahsedecek olursam. Galiba yoksunluk krizleri yaşamaktayım, arada bir modum düşüp yükselsede iyi durumda sayılırım. Etkiler ise şu şekilde: Yumuşak ve parlak saçlar, Temiz bir cilt , Cin gibi parlayan gözler , Arada bir gelen güç hissi , Üşengeçlik gözle görülür bir şekilde kalktı. Şimdilik bu kadardı 30. Günde görüşmek dileğiyle.

30. Gün-Etkiler ve Sürecimden Kısa Kesitler
-9 Şubat 2022-
Yarın 30. Güne gireceğim yarın işlerim olduğundan şimdi güncellemek istedim. Sürece gelecek olursak 20. Günden sonra beş gün stabil bir şekilde ilerlemişti fazla bir etki alamamıştım. Sonraki günler ise bir anda gelen çoşku hissi mutluluk hissi hani nasıl desem o yaz çoşkusu kaplıyordu içimi. Artık karşı cinse daha rahat yaklaşır haldeyim. Geçen bir avmde iş görüşmesine gittiğim zaman kasiyer benimle baya ilgilenmişti kadın resmen yanıma kadar sokulmuştu baya şaşırmıştım. Genel olarak kadınların kaçamak bakışları dışında bir şey yaşamadım. Bugün spora başladım ve orada sohbeti başlatan genelde ben oluyordum birde konuşurken gür bir ses ile konuşmam beni çok iyi hissettiriyor. Fiziksel ve mental olarak etkilere gelirsek şu şekilde sıralayabilirim: Saç sakalda baya uzama oldu , Gür bir ses tonuna sahibim , Daha erkeksi hissediyorum , Gözlerimin parıltısı çok iyi hissettiriyor , Ailem tarafından sen çok değiştin telkinleri almaktayım , Dışarıda daha özgüvenli yürüyorum , Piskolojim çok iyi durumda çok hafif hissediyorum , Bir şeyi başarma arzusu hissediyorum , Çabuk anlıyor iyi analiz yapıyorum, Ani yükselen libido olarak sıralayabilirim. Spora başlamamla birlikte bir çok değişiklik olacağını seziyorum. 30 günde bu şekilde idi. 40. Günde yani 19 Şubat'ta tekrar görüşmek üzere!

40. Gün-Etkiler ve Sürecimden Kısa Kesitler
-19 Şubat 2022-
Herkese selamlar dostlar! Bugün 40. Günü devirdim. Faydalarına geçmeden sürecimden kısa kesitler sunmak isterim: Bir hafta kadar önceden bir avmde işe başladım satış danışmanlığı olarak yani insanlarla hep ilişki içerisindeyim çalışanlar bilir gece geç saatlerde çıkarsınız benimde günlerim bir hafta böyle akıp geçti. Git gel zaten yorgunluktan fap yapma isteği bile gelmiyor. 30. Günden sonra galiba bir kez rüylanma olmuştu onuda ekleyeyim. Neyse faydalarına geçelim:

1- Özgüven artışı
2- Avmde işe başlamam nedeni ile kızların bana ilgisi çok değişti buna bende inanamadım. Önümden gelen her kızla neredeyse göz teması kuruyorum bazen kaçamak bakışlar oluyor mesela lokantaya giriyorum pat gözler benim üzerimde oluyor biri mağazaya geliyor benimle ilgileniyor hatta bir kız babası ile gelmişti bana öyle bir kesilmiştiki artık gidip konuşmak istemiştim ama babası var diye çekinmiştim. Yani artık bir kız arkadaşın olsun olmasın bunu kafama takmıyorum.
3- Aşırı hızlı büyüyen sakal ve bıyık , Saçlarım parlar halde ve gayet gür.
4- Artık iletişimi başlatan biri oldum çalışan abilerim ile ilişkilerim baya iyi.
5- İnsanlarla git gel konuşmam baya ilerledi.
6- Libido şu sıralar bir yükselip bir iniyor.
7- Sanki hiç bitmeyecek bir gücümün olduğunu düşünüyorum.
8- İşim her ne kadar zor olsada ileride alacağım maaş ve hayallerime olan inancım katbe kat artıyor. Yani kısaca hayat çok iyi be! 50. Gün yani 1 Martta görüşmek üzre.

50. Gün-Etkiler ve Sürecimden Kısa Kesitler

-1 Mart 2022-
50. Gün! Mutlu ve Cesurum. Kendimi hafiflemiş hissediyorum. Bir işe girdiğimden bahsetmiştim artık aileme destek olmak kendi ayaklarımın üzerinde durmak beni mutlu ve özgüvenli hissettiriyor! Artık yeni çalışma hayatım ile birlikte eski sosyal kaygılarımdan büyük oranda kurtulduğuma inanıyorum. Eskiden dışarı çıkarken gergin olurdum. Neverfap cidden hayatın bir anahtarı bu anahtarı herkes kendine göre işlemeli ve hayatının kapısını faydalı işler yaparak aralamalı. Etkilerine gelecek olursak kadınlar konusu gerçekten işe yarıyor. Yani avmde neredeyse yanımdan geçen çoğu kadın benimle göz teması kuruyor. Onun dışında güç hissi , Parlak cilt , Gür bir ses tonu , Çekinme duygusunun azalması , Hayatla zorda olsa yaşama duygusunun gelişmesi , Hedeflerime daha çok kavuşma isteği. 40. Günden, diğerlerinide sayarsak bu kadar etki gözlemledim. 60. Gün yani 11 Mart'ta görüşmek üzere!

60. Gün-Etkiler ve Sürecimden Kısa Kesitler

-10 Mart 2021-
Herkese selamlar!
Sürecimin 60. Gününe girmiş bulunmaktayım kendimi her geçen gün iyileşmiş ve rahatlamış hissetmek çok güzel bir duygu. Gerçekten bu yol uzun bir yoldu neler yaşamadım ki.. Zirveye son 30 Gün.

Sürece gelirsek kelimelerle anlatılmayacak kadar kendimi iyi hissediyorum. Kendime bakmayı öğrendim bu süreçte. Her gün kişisel bakım yapan biri oldum bu dışarıda beni daha özgüvenli hissettiriyor. Şu sıralar arada bir modum düşüp yükselsede iyiyim ya!

Bu süreç aslında kendimi tanımama çok büyük olanak sağladı eskiden beğenmediğim şeyleri artık yapmaya başladım mesela dinlemeheceğim müzikler dinliyorum farklı fikirlere düşüncelere farklı perspektiften bakmayı öğrendim.

Kadınlar konusuna gelirsek çoğu kadın beni kesiyor benden yaşça büyük 25-30 yaşlarında kadınlar bile bana bakar oluyor.
Sizlere tavsiyelerim sürece Neden başlamalıyım? Neler yapmalıyım? Gelecekte nereyi hedefliyorum? Zamanı mı iyi yönetebiliyor muyum? Bu soruları ayrıntılı bir şekilde yani o an o konuda hangi kelime aklınıza gelirse kağıda veya telefona yazın içinizi dökün. Sonra kendinize bir hedef-plan çizelgesi tasarlayın ve uygulayın. Akademinin içeriklerinden faydalanın. Ben 2020 Şubat ayında İrade Kampı'na katılmıştım ve hiç bozmadan ilerlemiştim şiddetle tavsiye ederim.

Son olarak 70. Gün yani 21 Mart yani İlkbahar'da görüşmek üzere! :)

70. Gün-Etikler ve Sürecimden Kısa Kesitler

-21 Mart 2022-
Herkese selam. Sürecin 70. Gününe gelmiş bulunuyorum.. 60. Günden sonra ne değişti dersek pek bir şey değişmedi sadece daha özgüvenli konuştuğumu fark ettim özellikle kadınlarla. Genel olarak işten eve evden işe gidiyorum yani on gün içerisinde olağan bir durum yaşamadım o yüzden fazla bir şey yazmayacağım. 80. Gün yani 31 Martta görüşmek üzere.

80. Gün-Etkiler ve Sürecimden Kısa Kesitler

-1 Nisan 2022-
Kelimelerle anlatılmayacak derecede iyi haldeyim. Mutluyum , Umutluyum , Sağlıklıyım. Kendimi farklı ve özel hissediyorum. Sesim baya kalınlaştı bazen konuştukça ben bile inanamıyorum bu durum konuşmaktan zevk almamı sağlıyor. Kadınlar konusunda evet çoğu bize bakıyor hatta bir kız var sürekli kesişiyorum yanına gidecek cesaretim var vücudum beni ona itiyor ama ben işi daha sağlama almadan açılmak istemiyorum ne bileyim kendimi hazır hissetmiyorum galiba bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Her neyse 80. Gün güncellemeside bu kadar olsun 90. Gün ? yani 10 Nisanda görüşmek umuduyla.

90. Günde yalnızca yaşadığım etkileri madde madde sıralayıp mezuniyet kepimi gururla fırlatacağım bu kadar hikaye yeter ;)

90. GÜN ve SÜRECİMDE YAŞADIĞIM TÜM ETKİLER! ?‍????​

Evet 90. Güne gelmiş bulunuyorum. Çoook uzun zaman önceydi daha başladığım ilk günü hatırlıyorum. Uzun ve verimli bir süreç oldu tabi hiçbir şey bitmedi her şey yeni başlıyor! Haydi bu 90 gün boyunca yaşadığım etkilere geçelim:

1- Saç-Sakal-Bıyık önemli derecede artış.
2- Gözlerin daha parlak bakması.
3- Daha iyi kondisyon.
4- Daha parlak ve yumuşak cilt.
5- Az uykunun yeterli olması.
6- Kadınlar tarafından önemli ölçüde fark edilme.
7- Utangaçlığın yerine göre azalması.
8- Ses tonunun önemli derecede kalınlaşması.
9- Güçlü hissetme.
10- Sınavlara daha motive çalışmak.
11- Konsantrasyonda artış.
12- Kendimi beğenme.
13- Diğer insanlardan saygı görmek.
14- Daha rahat ve sakinim.
15- Olaylara farklı açılardan bakmayı öğrendim.
16- Redpill akımına merak sardım.
17- Piskolojik sorunlarımın önemli derecede kaybolduğunu fark ettim.
18- Hayattan keyif alıyorum yolda yürürken çok iyi hissediyorum.
19- Duruş ve Yürüyüş şeklim değişti diyebilirim.
20- Kadınları fazla kafama takmıyorum yani sevgilim olur olmaz bunları düşünmüyorum çünkü her kadını elde edebileceğimi biliyorum.
21- Kadınlarla daha rahat konuşuyorum.
22- Ailemin sevgisini bende daha fazla hissettirmesi.
23- Hedeflerimi başarabileceğime inanıyorum.
24- Okuduğumu daha iyi anlıyorum.
25- Olgunlaştığımı fark ettim.

Son düzenleme:

HypostaJ

Yeni Üye
Hangi modda yapıyorsun ? Günlük telefon kullanımın var mı varsa kaç saat ?

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Evet bu gece saat 00.00 geçtiği an itibari ile 90. Güne gireceğim çok yakında mezuniyet hikayem gelecek. Bu yazıyı yazmamdaki amaç süreç hakkında endişesi , şüphesi olan arkadaşlara yaşadıklarımı anlatmamdı. Umarım herkes bu gururu tadar.
90 günlük sürecte tesislerinde bir ağrı oluştu mu? Ben 55.günde ağrı nedeniyle bozmuştum.

root

Jüpiter Yolcusu
Aga sen hiç geriçekilme fln yaşamadın mı benim flatline dönemlerim hayattam soğutur accayip nötr hissettirirdi sen hiç anlatmamışsın bide 90 gün önce bağımlılık düzeyin neydi

Aga sen hiç geriçekilme fln yaşamadın mı benim flatline dönemlerim hayattam soğutur accayip nötr hissettirirdi sen hiç anlatmamışsın bide 90 gün önce bağımlılık düzeyin neydi
Yaşadım hemde ağır yaşadım hiçbir şey yapasım yoktu. 40. Günlerden sonra yavaş yavaş toparlandım. Bağımlılık seviyem ortanın biraz üstü diyebilirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6