Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Mind Setimi Geri Kazanmak Istiyorum

Eff

Yoda
Merhaba arkadaşlar.
Son haftalarda çok büyük stres beni vurdu. Eve kapanmamın sonucunda art arda relapslar da kaçınılmaz oldu. En son lisede görmüştüm bu rakamları. Neverfap mind set'ini kaybettim. Bu postu, moral motivasyon alayım ve mind set'e tekrar gireyim diye açıyorum. Kendime söz geçiremez oldum.
İlk yapmam gereken şey, PBKY kitabını tekrar okumak olacak. Bunun dışında mind set'imi geri döndürecek önerilerinizi bekliyorum.

NeverMoreFap

Mars Yolcusu
Denilebilecek şeyler hep aynı
İşe gir ders çalış vs bir uğraşın olsun sporuna git ilgilendiğin bir alan, hobin olsun ve en önemlisi seni hayata bağlayacak bir amacın olsun

Son düzenleme:

Real Slim Shady

Mars Yolcusu
Merhaba arkadaşlar.
Son haftalarda çok büyük stres beni vurdu. Eve kapanmamın sonucunda art arda relapslar da kaçınılmaz oldu. En son lisede görmüştüm bu rakamları. Neverfap mind set'ini kaybettim. Bu postu, moral motivasyon alayım ve mind set'e tekrar gireyim diye açıyorum. Kendime söz geçiremez oldum.
İlk yapmam gereken şey, PBKY kitabını tekrar okumak olacak. Bunun dışında mind set'imi geri döndürecek önerilerinizi bekliyorum.
Sorumluluklarından kaçtığın her gün seni daha da karamsar hâle getirir. Yapman gerekenlerin üstüne motivasyonun olmasa da dahi gitmelisin ki zaten sonrasında daha özsaygılı hale geliceksin

kral6666

Uranüs Yolcusu
Öncellikle sakin ol çünkü panik olmak sana yardımcı olmayacak.Kriz geldiğinde bunu neden yapmak istediğini kendine sor ve en önemlisi mekan değiştir.Kriz mi geldi al anahtarı çık dışarı biraz gez dolaş gel.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Benim mind setim. Bu bağımlılıktan kurtulamazsam, asla mutlu olamayacağımı ve asla güçlü bir erkek olamayacağımı kendime hatırlatmam. Pmo yapan birisi, asla gerçek potansiyeline ulaşamaz. Geçmişte yaşadığım zor dönemlerde hep pmo vardı ve asla o dönemlerde mutlu değildim. Sosyal fobili ve çok utangaç bir insandım. Bunlara bana yapan pmodu. Şimdi ondan çok güzel intikam alıyorum. Sanada bunu tavsiye ederim.

SDG

Yoda
Merhaba arkadaşlar.

Bilmem, ben kendime her streste ya da üzücü olayda annesine koşan çocuk gibi pmo ya gidemezsin, zaman zaman üzülmeyi, kaybetmeyi, hayal kırıklığını kabullen diyorum.

Bir de aşermeler olacak hep biyolojik olarak. Her aşermede koşa koşa pmo ya gitmek yerine enerjini yönlendirebileceğin derinleşebileceğin çok alan var diyorum

skywalker

Mars Yolcusu
Dostum inan bana ayni durumu yasiyorum fakat cozumu bulamiyorum labirentte kaybolmus gibi hissediyorum

Dr. Shadow

Ay Yolcusu
Merhaba. Bir şeyi fark ettim ki zaman gerçekten birçok şeyin ilacı. Örneğin bir konuya çalışırsın, o konuyla ilgili soru çözersin ama yanlışların çıkar. Her gün soru çözersin ve bakarsın ki yanlışlarını ve bi o kadarını doğru yapmışsın. Ara ara bu tarz şeyler olur ve kısa süre sonra tekrar eski halimize dönebiliriz. Bu süre zarfında boş durmamak lazım. Zihin olabildiğince meşgul edilmeli.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6