Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Saç Döker Mi ?

Bradyon

Yeni Üye
Herkese merhabalar siteye yıllar önce girmiştim
Nevefapin gerçekten çok yararlı olduğunu biliyorum hatta 32 günlük bir süreç yaşamıştım ve gerçekten hayatımın en güzel günleri diyebilirdim fakat neverfap ile ilgili kafamda şüpheler var
1-Nevefap saç döker mi

2-spor yapıyorum şu anda neverfap ile artan testosteron kalbe zarar verir mi
3-neverfapin prostata zararı var mı
Gerçekten şu anda çıkmaz sokaktayım bana yardımcı olursanız çok sevinirim kafamdaki sorular cevaplanırsa tekrardan sürece başlayıp bir daha hiç bırakmayı düşünmüyorum

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
1- hayır
2- hayır
3- hayır

Wise

Ancient Wise
Saç sıklığım arttı
Aksine kalp sağlığını iyileştirir
Hayır

Luxx

Merkür Yolcusu
1-Keratin gibi mineraller PMO dan spnra atıldığı için hayır
3-Pmo yapanlar için yaşlanınca zararı ortaya çıkıyor diye biliyorum.

Son düzenleme:

Işıklı Yol

Yeni Üye
saç döken dht hormonu dur.normal testosteron ile ilgisi yoktur.nofap bu süreçte saçlarının daha gür görünmesine sebeb olacaktır.
nofap ile testosteron artışı kalbe zarar vermez.steroid ile dışarıdan çok fazla miktarda alırsan olabilir.
prostat konusunda pek bilgim yok ama ben hiçbir yerde boşalmamanın prostat yaptığına dair hiçbir yazı okumadım.

Wise

Ancient Wise
kaçıncı gündesiniz
4 Ayı geçti süre tutmuyorum. Spor da yapıyorum testosteronum yüksektir, sesim kalındır yaşıma rağmen sakalım da gürdür. Vücudum da kaslı. Ne etkili oldu tam olarak bilmiyorum ama saç sıklığım arttı ve rengi güzelleşti daha sarardı. Çocukken de saçım sarıydı. Bakım yağı veya ekstra hiçbir şey kullanmıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6