Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Sürecinde Yan Etki

icon

Yeni Üye
Nofap'e başlayalı 1 ay olmak üzere ve kafamın üst kısmında bi uyuşukluk hissediyorum.
Daha önce böyle bir şey yaşayan, karşılaşan oldu mu?
Sanki kafamın üst kısmında ufak bi gıdıklanma oluyor rahatsız edici bir şey

mustafa78

Mars Yolcusu
Nofap'e başlayalı 1 ay olmak üzere ve kafamın üst kısmında bi uyuşukluk hissediyorum.
Daha önce böyle bir şey yaşayan, karşılaşan oldu mu?
Sanki kafamın üst kısmında ufak bi gıdıklanma oluyor rahatsız edici bir şey
o herkeste oluyor reis zamanla geçtiği söyleniyor

NoFapper

Ay Yolcusu
Bence vesvesedir kardeşim hedefe yaklaştıkça şeytan yok kıçın seyirdi yok malum yerinde niye sivilce çıktı falan diyip suyu bulandırıyor,halbuki hiç de öyle birşey yok. Sırf bişey mi oluyo diye korkudan bozduğum süreçlerim oldu ki bu tecrübeli kişilerin çok bahsettiği bir şey. Burada olay vücudunu dinlememek bana kalırsa. Doktor değilim tabii ki ne olduğu belli olmaz bi uzmana görünmende fayda var ama korkuya kapılıp süreci bozma. Kafan rahat edecekse git doktora bi mr çek sürece olduğu şekilde devam et.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
beyin bagımlı oldugu için kasılmalar oluoyr kardeşim. hiç kafana takma sürecine devam et zamanla geçecektir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6