Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfap Ve Tuvalet Ihtiyacı

Pmodanbıktım

Yeni Fapstronot
Öncelikle selam,
Bir süredir neverfap yapıyorum ve surecimin oncesinde çok sık tuvalet ihtiyacım oluyordu ve doktora gittiğimde hiçbir hastalığımın olmadığı söyleniyordu.(Birkaç defa gittim)
Ayriyetten ben neverfap yaptiktan sonra bu ihtiyacın duyulma suresi gittikçe seyrekleşti ve artık sürekli tuvalete gitmek zorunda hissetmiyorum.
Benim sorum şu ki neverfapın idrara çıkmayla alakalı bir etkisi var mı?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Libido ve kriz sırasında idrar hissi ile karmaşa yaşanması çok sık bir durum. Hissiyat olarak idrar hissiyatı olmuş olması ve azalması gayet normal. Genelde bu his krizdeyken ve fapten hemen sonra görülür. Normaldir.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Belki de henüz anlaşılamamış prostat sorununuz vardı. Yorgun prostat bezi, sürekli masturbasyondan dolayi meni üretmekten idrara vakit ayıramıyordu, bilemedim. Bu konuda bilgisi olanı burada zor bulursun.

Tamamıyla alakasız da olabilir.

Pmodanbıktım

Yeni Fapstronot
Belki de henüz anlaşılamamış prostat sorununuz vardı. Yorgun prostat bezi, sürekli masturbasyondan dolayi meni üretmekten idrara vakit ayıramıyordu, bilemedim. Bu konuda bilgisi olanı burada zor bulursun.

Tamamıyla alakasız da olabilir.
Olabilir hocam. Ama dediğim gibi ne zaman neverfapte ilerlediysem o zaman bu sorun çözüldü. Forumda da bununla alakalı bir yazı bulamayınca yardım alayım dedim. Sağ olun.

izleyici1

Yoda
olabilir gece 3 4 defa wc ye giderim
nofaptede sürecim uzunsa deliksiz uyurum

ama sorunun tuvaletin gelme değilde
tuvalet hissi ise
genelde soğuk havalarda insan ayağı üşüyünce
böyle bir his oluşuyor
çözümüde ayak ucuna pet şişede sıcak su koymaktır
böylece gece tuvalet hissi oluşmuyor

shape1
shape2