Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neverfapten Sonra Cinsel İlişki (Soru)

tazmanyacanavari

Yeni Üye
Herkese merhabalar, neverfapte yaklaşık 160. Gündeyim. Bu süreç bana pek çok şey kazandırdı ve gayet memnunum. Ancak şöyle bir şey var ve aklımı sürekli kurcalıyor. Yaklaşık ayda bir rüyalanıyorum ve bu rüyalanmalar sırasında spermim dışarı çıkarken uyku içinde o bölgemde acı yani bir keyif beklemiyorum tabi ama acıya benzer bi his hissetmem normal mi? Bir de biraz garip olacak ama ben bir daha hiç fap yapmayı düşünmüyorum dolayısıyla ilk cinsel birlikteliğimde neverfapte 1000 günü bile devirmiş olabilirim, bu kadar uzun süre kendi isteğiyle boşalmamış biri olarak ne hissederim o an nasıl bir duygu olur kalp krizinden gider miyim diye düşünüyorum :D. Bahsettiğim tarz bir deneyim yaşayan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Başlığı biraz yanlis yazmıssın. (Düzelttim) Nf surecinden sonra cinsel iliskiyi nasıl yasarım diye soruyorsun galiba. Daha gec bosalma, daha dogru ereksiyon vs. Tecrubelerini anlatanlar var. Partnerine de bagli.

İlk soruna cevabim ise, normal gibi. Rüyalanma işte... Takma kafaya.

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Herkese merhabalar, neverfapte yaklaşık 160. Gündeyim. Bu süreç bana pek çok şey kazandırdı ve gayet memnunum. Ancak şöyle bir şey var ve aklımı sürekli kurcalıyor. Yaklaşık ayda bir rüyalanıyorum ve bu rüyalanmalar sırasında spermim dışarı çıkarken uyku içinde o bölgemde acı yani bir keyif beklemiyorum tabi ama acıya benzer bi his hissetmem normal mi? Bir de biraz garip olacak ama ben bir daha hiç fap yapmayı düşünmüyorum dolayısıyla ilk cinsel birlikteliğimde neverfapte 1000 günü bile devirmiş olabilirim, bu kadar uzun süre kendi isteğiyle boşalmamış biri olarak ne hissederim o an nasıl bir duygu olur kalp krizinden gider miyim diye düşünüyorum :D. Bahsettiğim tarz bir deneyim yaşayan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?
Uranyum falan fışkırmayacak merak etme kalp krizi falan da geçireceğini zannetmiyorum. Rüyalanırken acı hissetmen garip bir durum kendini çok sıkıyor olabilirsin bir doktora danışman iyi olur.

Rüyalanma ayda bir ise iyi.duzelmiş demektir. Kendini sıkma hiç serbest bırak. Acısı hala gecmezseki gecicek diye düşünüyorum.doktara gidersin.

Doğru bir kafadasin.fap yapmamanın hicbir zararı yok zaten yapılmaması gereken bisey. aksini diyenlerin hiçbirine güvenme merak etme bunların hepsi yalan dolan. Bazı arkadaşlar var seni yanlışa yönlendirmeye çalışabilir yap yap salakmısın öleceksin.yok bilmem amcamın oğlu 2 ay yapmadı yoğun bakıma kaldırdılar doktor masturbasyon yapmadığın için böyle oldu dedi.veya haberlerde gördüm birinin taşşakları patladı diyenler. var böyle insanlar.bana çoğu böyle cahil kişiyle karşılaştım. Dikkatli ol diye söyledim.kendi yolundan asla dönme.

cinsellik konusu uzun zaman sonra çoğu kişinin dönütlerine bak ne diyorlar.hepsi olumlu yönde.

Ronaldocr7

Venüs Yolcusu
Kanka 10ncu güne de gelsen 1000nci güne de gelsen boşalınca kalp krizi geçirmezsin adam 150nci günde boşalıyor birşey olmuyor 1000nci günde neden olsun he geciktirici atıp öyle girersen sonun azer bülbül gibi olur onu da es geçmeyelim. 😂😂

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6