Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Ile Başlayan Süreç Bende Nasıl Ilerledi

Mithrill

Yeni Üye
Selamlar arkadaşlar. Sorun ereksiyonda problem yaşamamla başlamıştı. Sonra tek başıma tatile çıkmıştım. Kendi kendime düşündüm araştırdım. Nofap akımını gördüm denemek istedim. Önce pmoyu bıraktım, sonra rafine şekeri ve katkı maddeleri olan paketli ürünleri, sonra sosyal medyayı bıraktım, sonra sigarayı ve içkiyi bıraktım. Şuanda istediğim hayal ettiğim hayat var önümde. Enerjim yerinde, zihnim güzel çalışıyor, net karar alıp uyguluyorum. Kitaptan sıkılırdım eskiden şimdi keyif alıyorum. Pmo ile başlayan süreçte tüm beni meşgul eden gereksiz sağlıksız bağımlılıktan kurtuldum. Teşekkürler nofap ailesi. İnanın biraz sabredin çok güzel bir hayat sizi bekliyor.

kariyerci

Yeni Fapstronot
Selamlar arkadaşlar. Sorun ereksiyonda problem yaşamamla başlamıştı. Sonra tek başıma tatile çıkmıştım. Kendi kendime düşündüm araştırdım. Nofap akımını gördüm denemek istedim. Önce pmoyu bıraktım, sonra rafine şekeri ve katkı maddeleri olan paketli ürünleri, sonra sosyal medyayı bıraktım, sonra sigarayı ve içkiyi bıraktım. Şuanda istediğim hayal ettiğim hayat var önümde. Enerjim yerinde, zihnim güzel çalışıyor, net karar alıp uyguluyorum. Kitaptan sıkılırdım eskiden şimdi keyif alıyorum. Pmo ile başlayan süreçte tüm beni meşgul eden gereksiz sağlıksız bağımlılıktan kurtuldum. Teşekkürler nofap ailesi. İnanın biraz sabredin çok güzel bir hayat sizi bekliyor.
Sürecin kaçıncı günündesin

LightElectricWave

Moderatör 🔱
Moderatör
Biraz daha detaylara inebilir misiniz ? Süreç boyunca kendinize ne kattınız, yeni ne öğrenip bunu uyguladınız ? Boş boş gün mü saydınız vs. vs. Ayriyeten kaçıncı gündesiniz kaç defa başarısız oldunuz, dönüm noktanız neydi ? Size güzel bir başyapıt olacak bir hikaye yazdıralım isterseniz :)

Mithrill

Yeni Üye
Arkadaşlar gün saymıyorum artık bir kere relapse oldum. O da evde yalnız takılırken asmr videosu açmıştım. Sonra birden film izlerken buldum kendimi. Tahminlerime göre 20 günü geçmiş olmam lazım. Önce pmoyu bıraktım. Ondan sonra enerjim yerine geldi ve egzersize başladım. Sonra rafine şeker ve paketli ürünler sonra sigara ve içki sosyal medya yazdığım gibi. Bir kere birşeye hayır demeyi öğrendin mi devamı çok rahat oluyor. Bu süreçte İngilizce çalışıyorum. Ve algoritmayla giriş ile programcılık öğrenmek istiyorum. Zihnim çok berrak net kararlar alabiliyorum. Bir konuda hayır demem gerekiyorsa hayır diyorum. Benim dönüm noktam yaşamış olduğum ereksiyon problemidir en başında. Sonra ne kadar hantal, tembel anlık yapay zevkler peşinde koştuğumu farkettim. Bu durumu tek başıma tatil yaptığım zaman farkına vardım. Sonunda ya konfor alanımın dışına çıkmayıp kendime yapay bir hayat kuracaktım yada hayatımın kontrolünü elime alıp bazı durumları değiştirecektim. Bu süreç benim için bitmedi daha uzun süreler büyük konuşmayım Allah izin verirse ömrümün sonuna kadar devam etmesini istiyorum. Başka sorularınız merak ettikleriniz varsa devam edebiliriz.

Byerkay

Yeni Üye
İlk hafta neler yaptın nasıl geçti ilk haftan?

mustafa78

Mars Yolcusu
ereksiyon problemini mast. yaparken mi yaşadın?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6