Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Ilk Deneme Yaş 18

Kral Bedevi

Yeni Üye
Selamlar
Günlüğün ilk günü olacağı için biraz kendimden bahsedeyim, ben normalde de sık mast yapan biri değilim yani nofap gibi bir amacım hiç olmamıştı haftada 1 max 2 yapıyordum. Mezun senemdeyim, sınava hazırlanıyorum ve bunun etkisiyle midir bilmem sıklığım gittikçe artmaya başladı artık bildiğin bağımlılık düzeyine gelmişti ve ek olarak çok vaktimi alıyordu (biraz titiz biriyimdir en sağlam p***o yu arar izler mast yapar ve iyice temizlenirim sonra gusül derken saatler gidiyordu ) bu sebepten ötürü ben de bırakma kararı aldım dün son kez yaptım ve bu gün nofapimin ilk günüydü.
Haftada 1 falan durum raporu vermeyi ve en kötü ihtimalle yaza kadar hiç yapmamayı düşünüyorum. Eğer olur da olumlu etkilerini görürsem hayatımdan tamamen bile silebilirim
Bakalım nasıl bir serüven beni bekliyor

Kral Bedevi

Yeni Üye
Bugün tam 1 hafta oldu ve rüyalanarak uyandım bozmadık devam ediyoruz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6