Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Yapınca Saçların Gürleşmesi

Djtiesto1903

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yaş 29 bişey fark ettim mastürbasyon pmo yaptığım zamanlarda saç dökülmesi çok artıyordu bir zaman 80 gün yapmadım ve çevremde 4 5 kişi kanka saçların gürleşmiş dedi ve dökülme azalmıştı bu olay hakkında düşünceleriniz nedir bana kelleşme tamamen aşırı mastürbasyon kaynaklı gibi geliyor?

King Elessar

Mars Yolcusu
Merhaba arkadaşlar yaş 29 bişey fark ettim mastürbasyon pmo yaptığım zamanlarda saç dökülmesi çok artıyordu bir zaman 80 gün yapmadım ve çevremde 4 5 kişi kanka saçların gürleşmiş dedi ve dökülme azalmıştı bu olay hakkında düşünceleriniz nedir bana kelleşme tamamen aşırı mastürbasyon kaynaklı gibi geliyor?
Saç dökülmesi çok yüksek oranda genetik ve diğer dış faktörlere bağlı. Dihidrotestosteron artışı da çok önemli faktör. Bunun yanında stres, düzensiz ve hareketsiz yaşam, vitamin ve mineral eksiği de etkiler.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Vücut belli bir dönemden sonra sperm dönüşümü sağlıyor. Bu sperm dışarı atılmayınca, vücudun vitamin ve mineral ihtiyacını karşılıyor. Bunların içinde, saça ve cilde iyi gelen vitaminler var.

Alevlimeteor

Jüpiter Yolcusu
Bu kesinlikle doğru. Saç ile ilgili bir problemim olmasa dahi nofapte 7.günden sonra saçta ciddi bir değişim yaşandığı doğru. Özellikle saç daha canlı duruyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6