Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap'in Önemini Kavradığım O An

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Başlık çok klişe gelebilir evet, ama ben size gerçekten yaşadığım 'o fark ediş anını' paylaşmak istiyorum ve bu durum kimsenin başına gelmemiştir bence o kadar iddialıyım.

Benim hayatımdaki ilk cinsel ilişkim 18 yaşında, ilk Fap'im ise 20 yaşında, pandemiyle beraber gerçekleşti can sıkıntısından (dışarı çıkma yasakları vs.).

Evet yanlış duymadınız 20.

Yani PMO ile o kadar geç bir yaşta tanıştım ki, bu güzel gibi gözükebilir belki ama aksine, 2018-2019 yıllarında cinsellik için aksiyon almaktan çekinmeyen ben, 'Böyle ne kadar rahatmış be' diyerek, 2023 yılına kadar bir bağımlılık geliştirdim ve bir baktım her şeyi kaybetmişim zamanla. Bunda bizi evlere tıkan devletlerin ve dünya düzeninin rolü çok büyüktü. İşim gereği bilgisayarla yakın olduğumdan da sosyalliğim açısından hayatımın elimden gittiğini anlamaya başlamıştım.. Peki nasıl uyandım?

Ben 2017 yılına kadar 50 kg, 169 boyunda, ağır zargana ve tipsiz bir çocuktum. Saçlarımın aşırı gürlüğü de çok çirkin gösteriyordu. Büyük kafalı, küçük vücutlu bir kişiydim. Estetikten o kadar uzaktım ki, denize gitmeye ve tişört giymeye utanıyordum, kışın ceket vb. yine kurtarıyordu.

Gym bağımlılığıma şükürler olsun ki 2023 yılında 177 boyunda, 86 kg fakat yağ oranı 14-15 biriyim. Yani vücudumdan çok memnunum çok parçalı olmasa da Instagram'da üstsüz fotoğraflar paylaşıyorum ve özgüvenim yerinde. Yeni saç şeklim ve büyüyen vücudum, kafamı vücuduma oranla çok iyi bir boyutta gösteriyor ve estetik bir adam oldum. Tabii bu durum 6 yılımı aldı.

Fakat, son 3 yıla baktığımda, farklı insanlarla cinsel ilişki sayımın da 3-5 civarında olduğunu fark ettim. Bu inkar edilemeyecek kadar azdı! Peki bunun sebebi çok ders çalışmak mıydı, çok yazılım projesi geliştirmek miydi? Hep bu yalanlarla kandırdım kendimi... Yoğun adamsın, başarılı çocuksun 3.30 ortalama yaptın projeler geliştirdin ne zaman cinselliğe vakit ayıracaktın ki?.. Halbuki hiçbir zaman yakınıma bakmadım. PMO ile mevzudan kaçmışım sadece!

Şimdi asıl bomba geliyor. O zargana çocuk vardı ya, işte o 18 olur olmaz 2 kişiyle cinsel ilişki yaşamıştı. 2018-2020 arası (2020 pandemiden öncesine kadar) cinsel ilişki sayım (hem de o tipsizlikle) 2020-2023 arasındaki cinsel ilişki sayımdan çok daha fazlaydı! Ve bana lisede 'aşık olduğunu' iddia eden 2-3 kız vardı tanıyan ve tanımayan. Ayrıca çok daha fazla kız çevresi, arkadaş veya değil. Ne çıkarı olabilirdi ki benden hepsinin? Ben bu yakışıklı, zengin erkeğin sevgilisiyim diyemeyeceklerdi sonuçta. Veya cinsel anlamda ne kadar zevk verebilirdim ki o estetikten yoksun halimle.

Bu işte bir yanlışlık vardı!! Hayatta başarısız, para kazanamayan, zargana, estetikten yoksun o çocuk bu kadar arzulanırken, şimdi vücut yapmış, işinde başarılı, sohbeti eğlenceli adamın skoru neden böyle azdı? Çevresinde ona sinyal veren kimseler yoktu olsa da çok azdı?

Çünkü kadınların mantığına değil duygularına hitap etmek gerekiyormuş. O zargana çocuk en mantıksız tercih olabilirdi belki, ama 1 kere bile elini malum yerine sürmeyen bir çocuktu. Bu yüzden aurası ve enerjisi çok yüksekti belki de farkında olmadan.

Diğer, hayatta başarılı adam ise özel hayatında PMO ile kafayı yemişti. İşte bu yüzden her türlü kadına hitap edecek özelliklere sahipken, hiç çekim yaşamamıştı kimseyle doğru düzgün... tek tük... aurası yok denecek kadar zayıftı.

İşte burada bir yanlışlık olduğunu anladım.

Günde 3 kere PMO ile dışarı çıkınca, suratınıza yansıyor enerjisizliğiniz. Bunu bizzat yaşadığım günler biliyorum.

Geç olmadan uyandım tabii ki. Sorgulamak ve hayatından memnun olmamak NoFap'in başlangıç noktası.

Şimdi bağımlılık bırakma sürecindeyim. 6-7 gün oldu ve bir süre önce tanıştığım bir kızın şuan bir kızın yoğun ilgisi altındayım. Ben buna inanmaya başladım iyice. Hem duygulara hem mantığa hitap edip vazgeçilmez erkek olmaya hazırım.

Okuduğunuz için teşekkürler..

(Bu arada nasıl 20 yaşına kadar Fap yapmadın diye sorabilirsiniz. Öyle bir büyümüşüm ki, hiç bunu aramamışım. Nasıl 1900lü yıllarda yaşayan biri bilgisayar oynamak istemez çünkü ne olduğunu bilmiyordur, öyle düşünün.. Yani aslında atalarımız da böyle yaşamış belki de.)

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Sana sormak istediğim daha doğrusu merak ettiğim pmo bağımlılığın sırasında hiç cinsel ilişkiye girdin mi eğer girdiysen pmo bağımlılığından önceki durumunla aynımıydı?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6