Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Numaralı Gözlük Hakkında

Mr.robot

Yeni Fapstronot
Bugün numaralı gözlük aldım. Mavi ışık filtresi 200 liradan başlıyordu. Ben de en ucuz olanını seçtim. Kötü mü yaptım ? Masraf olmasın diye onu seçtim. Bir zararını görür müyüm ?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Yıllarca filtresiz düz cam kullandım ve zararını görmedim. Daha bu sene filtreli aldım ve çok bi fark yok yani :D Hiçbir şey kaybetmemişsin aksine para arttırmışsın köşeye. Güneş gözlüğü alırsan vs. kalitelisine dikkat et ama normal gözlükte filtre vs. boş iş gibi geliyor bana. Etkisi var mıdır, var tabi ancak emin ol fark etmezsin faydalarını bende olduğu gibi :D

Mr.robot

Yeni Fapstronot
Yıllarca filtresiz düz cam kullandım ve zararını görmedim. Daha bu sene filtreli aldım ve çok bi fark yok yani :D Hiçbir şey kaybetmemişsin aksine para arttırmışsın köşeye. Güneş gözlüğü alırsan vs. kalitelisine dikkat et ama normal gözlükte filtre vs. boş iş gibi geliyor bana. Etkisi var mıdır, var tabi ancak emin ol fark etmezsin faydalarını bende olduğu gibi :D
peki çerçeve konusunda ucuzunu almak mantıklı mı ben ucuzunu seçtim yalnız beğenip seçtim yüzüme yakıştığını düşünüyorum diğer pahalı çerçevelerle arasında ne gibi farklılıklar var sizce

B

Brock

Misafir
Astigmat var önerirmisinz ? Biara aldımda sanki hep bi yerden çıkıntıda yürüyorum attığım her adım girinti gibi boşluğa çukura atcakmışım gibi hissine alışamadığım için bıraktım

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
peki çerçeve konusunda ucuzunu almak mantıklı mı ben ucuzunu seçtim yalnız beğenip seçtim yüzüme yakıştığını düşünüyorum diğer pahalı çerçevelerle arasında ne gibi farklılıklar var sizce
Pahalı derken şöyle diyeyim: Çoğunlukla markaya para ödemiş olursun. Marka genelde az daha kaliteli ve uzun süre garanti sunan ürün üretir. Ama belirgin bir fark var mı bilmiyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6