Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Okuduğumu Anlamıyorum

enessj

Yeni Fapstronot
Okuduğumu anlamıyorum, odaklanamıyorum, soru problem çözemiyorum öyle baka kalıyorum, algılamıyorum vb. Sorunlar var şuan ne yiyip içmeyi ne yapmayı tavsiye edersiniz?

Yunus Emre Şahin

Yeni Üye
Okuduğumu anlamıyorum, odaklanamıyorum, soru problem çözemiyorum öyle baka kalıyorum, algılamıyorum vb. Sorunlar var şuan ne yiyip içmeyi ne yapmayı tavsiye edersiniz?
Flatine dönemine girmiş olabilirsin dostum,meditasyon yada spor gibi kafanı dağıtacak şeyler yapabilirsin.

Kitap oku hatta 1 sayfadan başla olmasa 1 cümle oda olmazsa 1 kelime ile başla ama anlayarak oku. Sonra hergün kesinlikle aksatmadan bi oku sen inanılmaz gelişiceksin. Ama sabır gerekiyor ve yavaş yavaş arttırmalısın ve full odak ile. EN önemliside birgün bile atlamak yok bu çok önemli. Hergün olcak ve sabır gerek.
Beslenmenede dikkat et ve sabah meditasyonları yap.
Uyku inanılmaz çok önemli uyku düzeni ve süresi düzenin yoksa ne yapsan boş.Dediklerimde fayda vermez eğer dikkat etmezsen uykuna. Uykuna dikkat et.

Son düzenleme:

enessj

Yeni Fapstronot
Kitap oku hatta 1 sayfadan başla olmasa 1 cümle oda olmazsa 1 kelime ile başla ama anlayarak oku. Sonra hergün kesinlikle aksatmadan bi oku sen inanılmaz gelişiceksin. Ama sabır gerekiyor ve yavaş yavaş arttırmalısın ve full odak ile. EN önemliside birgün bile atlamak yok bu çok önemli. Hergün olcak ve sabır gerek.
Beslenmenede dikkat et ve sabah meditasyonları yap.
Uyku inanılmaz çok önemli uyku düzeni ve süresi düzenin yoksa ne yapsan boş.Dediklerimde fayda vermez eğer dikkat etmezsen uykuna. Uykuna dikkat et.
Meditasyon nasıl yapılır? Bununla ilgili bildiğin bir içerik varsa atabilirmisin?

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Dostum bu sorun bende de var , emin ol herkeste de var. Sana tavsiyem abur cubur,paketli gıdalar, şeker ,pmo , sosyal medya ... Bu tip sana zarar verecek şeylerden uzak dur, hemen faydasını göreceksin

Rayther

Mars Yolcusu
Bir kitabı okuduktan sonra tekrar oku ancak biraz daha yavaş oku bu şekilde anlayacaksın ve "Vay be bunlardan mi bahsetmiş hiç görmemişim" birkaç defa uygularsan dikkatini toparlarsın

purplesox05

Mars Yolcusu
Tamamen stres ve kaygı ile alakalı bir durum. Problemleri düzelterek ve stresi azaltarak sorunu çözebilirsin diye düşünüyorum. Erteleme alışkanlığın var mı?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6