Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Omega 3 Balık Yağı

enessj

Yeni Fapstronot
Omega 3 balık yağı kullandınız mı? Kullanan dostlar, faydasını gördünüz mü? Ne gibi faydalar gördünüz? Eczanede bulunabilecek hangi ürünü önerirsiniz?
Özellikle hafıza, zeka, odaklanmaya faydası oluyor mu?

G

gordon

Misafir
Donanımhaber'de bunla ilgili doktorların da bulunduğu konu var oradan detaylıca araştırabilirsin.

Öneriye gelirsek: Bütçen yeterse Solgar marka al, pahalı gelir diyorsan Ocean kullanabilirsin.

B

Brock

Misafir
Omega 3 balık yağı kullandınız mı? Kullanan dostlar, faydasını gördünüz mü? Ne gibi faydalar gördünüz? Eczanede bulunabilecek hangi ürünü önerirsiniz?
Özellikle hafıza, zeka, odaklanmaya faydası oluyor mu?
İmkan varsa direk Balık ye hocam tam mevsimi zaten. Ben ikisinide yaptım balık yemek daha iyi mevsiminde gıdadan almak bu tarz vitaminleri

B

Brock

Misafir
Neye göre derseniz hissettiğim etki buydu. Gerçekte olan daha farklı olabilir bekli.

KingArthur

Mezun
Ayda 2 kere balık yiyorsan pekte gerek yok diye düşünüyorum. Ben yiyemediğimden 1 yıldır kullanıyorum spor için nature supreme markasını.
Eğer çok uçuk beklentin yoksa kullanmanı öneririm uzun süreli kullanımın faydası oluyor bi tık canlandırıyor diyebilirim. 1 ay önce ameliyat olacağımdan kullanmayı bıraktım 10 gün önce tekrar başladım şuan biraz daha iyi hissediyorum.

The King

Deneyimli Üye
Canlandırma, kalkındırma, uçurma ya da enerji bombası yapma gibi bir amacı yok ki. Kalp sağlığına destek atar, kan dolaşımına katkıda bulunur vs. Tabi beraberinde temiz beslenmek de önemli.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
Balık yağını ben kullandığımda çok etkili bir yanını göremiyorum ama eminim ki vücuda çok yararı oluyordu. En önemlisi epa ve dha oranları. Bu oranların 400den yukarı da olması gerekiyor ama haliyle de fiyatı artıyor. Alacaksan eğer epa ve dha oranlarına dikkatle bak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6