Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Omega 3 Takviyesi

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Merhaba değerli dostlar, aranızda Omega 3 Takviyesi alan oldu mu ? Aldıysanız nasıl etkileri oldu ? Açıkçası ceviz, balık, fındık fıstık çok tüketmem bu yüzden Omega 3 Takviyesi almayı düşünüyorum. Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum.

G

gordon

Misafir
Evet kullanıyorum fakat bariz bir etkisini görmedim.
Donanımhaber'de doktorlar tavsiye ediyordu ve düzenli kullanımda etkileri olur diyorlardı. 1-2 ay kullansan pek de fark etmez. Maddi açıdan sıkıntı yoksa en az 3-4 ay günlük kullanman gerekli. EPA ve DHA değerlerini araştırıp al bunlarda bir etken.

Herakles

Merkür Yolcusu
Yaklaşık 1 aydır düzenli kullanıyorum, odaklanma gücümde bariz bir artış var. Hissedemediğim bir çok faydası daha olduğuna da eminim tabiki özellikle kalp damar ve beyin sağlığı üzerine. Alacağın balık yağının ifos sertifikası taşıdığına emin ol. Ve yağlı bir öğünden sonra tüket.

G

gordon

Misafir
Yaklaşık 1 aydır düzenli kullanıyorum, odaklanma gücümde bariz bir artış var. Hissedemediğim bir çok faydası daha olduğuna da eminim tabiki özellikle kalp damar ve beyin sağlığı üzerine. Alacağın balık yağının ifos sertifikası taşıdığına emin ol. Ve yağlı bir öğünden sonra tüket.
Şimdi düşündüğüm de odağım arttı bunun farkındayım fakat ben sadece nofap'in etkisi sanmıştım. Sadece odaklanma değil hafızam da kuvvetlendi. Galiba nofap ve omega 3'ün ortak etkisi.

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Öyle mucizevi etkiler bekleme. Sadece vücudunun alması gerekip de balık vs den alamadığın faydalı maddeleri takviye ile yerine koymak gibi düşün. İştah açılmasına da faydası olacaktır.

Güneş

Göklerde Parıldayan
Geç oldu ama. Mayıs ayında kullanmaya başladım hala daha kullanıyorum. Zekam arttı.

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Daha iyi odaklanmaya yardımcı oluyor evet dostum, ben de almaya başladım hemen hemen Ağustosun ortalarına doğru şuan güzel gidiyor kullanımı.

G

gordon

Misafir
Ayrıca geçenlerde omega-3 yağ asidinin tümör hücrelerini imha ettiğini okumuştum

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Solgar marka omega 3 ve qenzim q-10 2 ay kadar kullandım. Dürtülerimin azalması konusunda çok faydası oldu. Ancak bu takviyeleri en az 1 yıl kullanmak gerekiyor ve çok pahalılar. En son aldığımda 100 lük omega 3 ve 30 luk q10’a 850tl ödedim. Şu an ikisi 1000tl oldu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6