Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Önümü Göremiyorum

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar selamlar. Uzun süredir aranızda yoktum umarım hepiniz iyisinizdir.
Son üç dört aydır bağımlılık da, sağlık da, derslerim de dibi gördü gerçekten. Ne bir sürece başlayıp 2 günden öteye gidebiliyorum ne sağlıklı besleniyorum ne de sınavlara çalışmak içimden geliyor. İlişki hayatım da mental sağlığımı zorluyor. Hayal kırıklığı ile dolu her şey. Yataktan kalkıp hayatımı düzene sokmak için ihtiyaç duyduğum enerjiyi kendimde bulamıyorum ve her şeyden kendimi soyutlamak istediğim bir evreye girdim sanırım. Ne yapmalıyım? Sağlıklı beslenmeye nasıl başlayabilirim? Spora düzenli olarak gitmek istiyorum. Her sabah mastürbasyon açlığına uyanmak istemiyorum. Üniversite derslerimden bir şeyler öğrenip çıkmak istiyorum.

BloodRien

Yoda
Son üç dört aydır bağımlılık da, sağlık da, derslerim de dibi gördü gerçekten. Ne bir sürece başlayıp 2 günden öteye gidebiliyorum ne sağlıklı besleniyorum ne de sınavlara çalışmak içimden geliyor. İlişki hayatım da mental sağlığımı zorluyor. Hayal kırıklığı ile dolu her şey. Yataktan kalkıp hayatımı düzene sokmak için ihtiyaç duyduğum enerjiyi kendimde bulamıyorum ve her şeyden kendimi soyutlamak istediğim bir evreye girdim sanırım. Ne yapmalıyım? Sağlıklı beslenmeye nasıl başlayabilirim? Spora düzenli olarak gitmek istiyorum. Her sabah mastürbasyon açlığına uyanmak istemiyorum. Üniversite derslerimden bir şeyler öğrenip çıkmak istiyorum.
Yürüyüş yap sabah akşam öğlen farketmez bir şeylere başlaman için seni motive edicektir birde yatağını toplamıyosan yatağını toplamaya başla
Sabah rutinleri yap kendine 2 bardak su içme esneme ezgsersizleri vs. Barış özcan zinciri kırma videosunu izle yavaştan al

izleyici1

Yoda
kardeş 2 günde bir yapıyorsan
bilgisayar başında nofap yapmak çok zordur
tavsiyem hemen günlük yürüyüşlere başla
her gün 2 saat yürüyüş yap
okula veya işe yürüme git
ve soğuk duş seni kendine getirecektir

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Yürüyüş yap sabah akşam öğlen farketmez bir şeylere başlaman için seni motive edicektir birde yatağını toplamıyosan yatağını toplamaya başla
Sabah rutinleri yap kendine 2 bardak su içme esneme ezgsersizleri vs. Barış özcan zinciri kırma videosunu izle yavaştan al
Sabahları zor kalkıyorum ya. Kalkınca da kendime kahvaltı hazırlayıp derse ancak yetişebileceğim. Bilmiyorum nasıl idare edeceğimi gerçekten. Ama bir sabah rutini oluşturmak ve daha derli toplu olmak iyi hissettirirdi belki. Denemem lazım

chidori88

Jüpiter Yolcusu
kardeş 2 günde bir yapıyorsan
bilgisayar başında nofap yapmak çok zordur
tavsiyem hemen günlük yürüyüşlere başla
her gün 2 saat yürüyüş yap
okula veya işe yürüme git
ve soğuk duş seni kendine getirecektir
Akşamları yürüyüşe çıkabilirim sanırım. Ankara'da da soğuk duş alırsam hastalıktan kurtulamam zaten

BetraS

Mezun
hocam suan baslamak icin cok uygun bir zaman her seyden once kendine bi idol bul gercek hayattan birisi olabilir bir film dizi karakteri olabilir bu surecini guzel etkiler ve forumdaki basari hikayelerini okumak seni motive edicektir bi gece yatmadan önce dusun ve sabah her seye bastan baslicam de o gece guzel bi uyku cek sabah kalktiginda nofap sayacini sifirla (aksamdanda sifirlayabilirsin) ve yeni hayatinin ilk gununu yasa sana baslamak icin bu kadarini verebilirim kalanini yapmak tamamen senin tercihin ne yapacagin sana kalmis

Dostum yapmak istediğin şeyleri bir kağıda yaz. Sonra kendine göre önceliklendir. Sonra yapmak istediğin her bir madde için bir ay ver kendine. Bir ay içinde sadece bir maddeye odaklanarak sorunlarını daha kolay ve zorlanmadan aşabilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6