Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ortamda Görünmez Gibiyim

SENSEY

Ay Yolcusu
Bugün bir arkadaşım ile bir dövüş kulübüne yazıldık ve ilk derse gittik salondaki çoğu kişi arkadaşımın yanına gelip tanıştılar ama beni es geçtiler sanki görünmezmişim gibi yada ben onlara bir şey yapmışım gibi sadece bana bakmakla yetindiler sizce bu yaşadığım durumun nedeni ne olabilir?

M

mete

Misafir
Bugün bir arkadaşım ile bir dövüş kulübüne yazıldık ve ilk derse gittik salondaki çoğu kişi arkadaşımın yanına gelip tanıştılar ama beni es geçtiler sanki görünmezmişim gibi yada ben onlara bir şey yapmışım gibi sadece bana bakmakla yetindiler sizce bu yaşadığım durumun nedeni ne olabilir?
Takılma derim . İnsanları ne kafanda umursa ne de onları umursadığını göster . Sal gitsin işin açıkçası herkesi ve her şeyi . Enerjini düşünceni hayallerine odakla

SENSEY

Ay Yolcusu
Takılma derim . İnsanları ne kafanda umursa ne de onları umursadığını göster . Sal gitsin işin açıkçası herkesi ve her şeyi . Enerjini düşünceni hayallerine odakla
Hocam haklısınız ama bu durumu hakedecek bir şey yapmadım çok zoruma gitti

barbar

Yeni Fapstronot
Hocam haklısınız ama bu durumu hakedecek bir şey yapmadım çok zoruma gitti
Kaç gündür nofap yapıyorsun? Vücudun maskülen mi feminen mi? Dürüst ol. Feminen bir kişilik ve vücut hiçbir yerde saygı görmez. İstediğin kadar nofap yap. Spor durumun nedir, kas yapıyor musun? Ayrıca bu durum belki senin bakış açından alakalıdır. Ortamlarda sert gözükmeye çalış. En ufak zayıflık, bir imparatorluğun çöküşü demektir. Her zaman erkek olarak kendinizi güçlü gösterin. (En berbat durumlarda dahi. Haksız olsan dahi. Erkek kendini mağdur ve ezik hissedemez. Spartacus Kuralları! )

surec

Merkür Yolcusu
hocam bu tür ilişkiler genelde çıkar üzeridir sosyal becerilerini geliştir büyük ihtimalle arkadaşında dikkat çekecek bir şey gördüler yada senin soğuk bir görünümün var insanlara karşı bir sürü ihtimal var senden sosyal ilişkilerde olsun bir sürü alanda senden iyi insanlarla karşılaşacaksın moralini bozma ve onlardan bir şey kapmaya ve onlara da bir şey verebilmeye bak elinde olana ve kendini geliştirmek için şuan yapabileceğin şeylere odaklan

BloodRien

Yoda
Eğer bu durum dışarıdada oluyorsa

sorun sendedir

dış görümüne
sosyal yeteneklerine

dikkat et geliştir

eğer olmuyorsa boşver dövüş salonunda en iyi sen ol manyak olsunlar

Eff

Yoda
Öncelikle kendine bak. Duruşuna vb. Örneğin kolların kapalı duruyorsa bu kimseyle tanışmak istemiyorum mesajıdır.
Duruşunun görünüşünün vb iyi olduğunu düşünüyorsan kafana takma. Herkesle tanışmak zorunda değilsin. Herkesle iyi anlaşmak zorunda değilsin ama makul düzeyde anlaşman gerekir. Herkesi tatmin etmek erkek adamın işi değildir :) Erkek adamın seveni de olur sevmeyeni de diyip yorumu kapatıyorum.

Start

Mars Yolcusu
Sen onlarla tanışmaya çalış. Bu seferde seni geçistirmeye çalışırlarsa o zaman düşün, bence. Bu bir tavsiye değildir, fikirdir.

BombacıMülayim

Ay Yolcusu
Dostum sıkma canını belki daha önceden tanıştıkları insanlardır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6