Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Özgüvenli Görünen İnsanlar

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Bu insanlar gerçekten özgüvenli ve duygusal sorunlar, zayıflıklar yaşamıyorlar mı veya yaşıyorlarsa bile çok daha az mı?

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Özgüvene sahip olanlar daha çok sorun yaşayanlardır. Bağışıklığın güçlü ise daha az hasta olursun, ama bağışıklığının güçlü olması için çok hastalanman lazım.

Özgüvene sahip gibi davranan narsistleri ise onay bağımlısı olmalarından dolayı farkedebilirsin.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Bu insanlar gerçekten özgüvenli ve duygusal sorunlar, zayıflıklar yaşamıyorlar mı veya yaşıyorlarsa bile çok daha az mı?
Özgüvenli insanların ne yaşadıklarını yorumlamak yerine kendi rekabet dünyanda özgüven kazanmaya çalışmalısın dostum burda zayıflık yaşadıklarını öğrensen ne kazanıcaksın boşver kendini yaratmakla meşgul ol spor yap,aksiyon yarat hayatında hobilerin edin. Esenlikler

strongenough

Curious
Kendimi bildim bileli özgüvenli olmuşumdur. Etrafımda çok (bana göre) arkadaşım olsa da, uzun süredir kendimi yalnız olarak tanımlıyorum. Elbette problem yaşıyorum ama herkese göstermiyorum. Dibe battığım durumlarda arkadaşlarımla veya öğretmenlerimle ağlayarak konuştuğum zamanlar oldu. Daha çok problem yaşadığımda ağlayıp sonra gülerim. Sonra oturup problemin sebeplerini bulup çözmek için plan kurarım. "Özgüvenli insanlar diğerlerine göre az problem yaşar" diye bir şey yok. Ama problemi daha kısa sürede çözebiliriz. Çünkü kendimize güveniyoruz, her şeyin düzeleceğine inanıyoruz

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6