Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Parayla Satın Alınacak Şeyler Için Kendinden Vazgeçmek(Büyük Kayıp)

Sametak256

Venüs Yolcusu
Parayla satın alamayacağımız şeyler vardır.
Bu şeyleri ancak doğru bir insan olmakla elde edebilirsiniz.
Parayla satın alınacak şeyler için,doğru bir insan olmaktan vazgeçenler;
Birşeylere bağımlı-birilerinin kölesini olurlar ve çok değerli şeyleri kaybederek uzun vadede büyük bir zarar-ziyan içerisinde olurlar.
Önce kendisini kazanmalı bir kişi,aksi takdirde parayla satın alınamayan çok değerli bir şeyleride kaybedeceklerdir.
Kendi içimizde var olan şeyleri,dışarda aramakla meşgulken kendimizi ve değerli birçok şeyi kaybettiğimizi farkedemiyoruz.
Sonra ne oluyor kendimiz için hiçde iyi olmayacak şeylerle karşılaşıyoruz ve çok uzun bir zaman geçtikten sonrada kendinizle başbaşa kaldığınızda geriye dönüp baktığınızda pişman olucağınız çok şey buluyorsunuz,çünkü artık bir şeyleri onarmak-düzeltmek-değiştirmek için çok geç kalmışınızdır.
Ben kendi hayatımda pişman olmayı geçmişe yönelik birşey olarak değilde,geleceğe yönelik yaptığımda veya yapmadığımda pişman olucağım şeyler için kullanıyorum,böyle olunca pişmanlık benim için işlevsel bir hal almış oluyor ve ben bunun çok faydasını gördüm,sizede tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6