Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Penis Tahrişi

Rayther

Mars Yolcusu
Arkadaşlar ben 19 yaşındayım ve 10 yaşımdan beridir mastürbasyon yapıyorum.
Ve dün penisimin tahriş olduğunu, eskisine göre hissiyat kaybı olduğunu fark ettim.
Bu tahrişi hangi kremle yada neyle engellerim?
(Ürolaga randevu aldım ancak çok endişeliyim 8 gün var randevuya)

Son düzenleme:

SkyCh0z

Yeni Üye
Kanka o tahriş bendede var kalıcı oldu geçmiyor

Rayther

Mars Yolcusu
Yok mu bir Fikri yada bir bildiği olan?

Rayther

Mars Yolcusu
Travmatik mastürbasyon sendromu var, çok fazla yapınca zamanla hissiyat azalıyor. Bırakınca hissiyat geri geliyor, burada en önemlisi bırakmak. Bir de sünnet maalesef hissiyatı azaltan bir şey, birçoğumuz bundan muzdaripiz.
Evet ya sünnet baya bir azaltıyor ilk sünnetli duşumda su değdiğinde çok acıyordu
Şimdi soğuk suyu boca ediyorum anca hissedebiliyorum
Sanki üzerinde bir katman var gibi:(

Son düzenleme:

Wise

Ancient Wise
Sertleşir zamanla. Sünnetle alakalı aslında, o kısmı koruyan deri gidince açıkta kalıyor ve zamanla sertleşiyor. Korumanın tek yolu sürtünmeden, tahrişten uzak tutmak. Çok uzun zamandır bildiğim için hep penisim rahat edecek şekilde giyinirim pantolon bile giymem. Bende hissiyat kaybı yok. Eskisi gibi hala.

Rayther

Mars Yolcusu
Sertleşir zamanla. Sünnetle alakalı aslında, o kısmı koruyan deri gidince açıkta kalıyor ve zamanla sertleşiyor. Korumanın tek yolu sürtünmeden, tahrişten uzak tutmak. Çok uzun zamandır bildiğim için hep penisim rahat edecek şekilde giyinirim pantolon bile giymem. Bende hissiyat kaybı yok. Eskisi gibi hala.
Şöyle bilinçlendirilseydik keşke. zaten son 1 yıldır pantolon giymeyi hiç sevmiyorum demek ki vücut alarma geçmiş beni yönlendiriyor

Rayther

Mars Yolcusu
Travmatik mastürbasyon sendromu var, çok fazla yapınca zamanla hissiyat azalıyor. Bırakınca hissiyat geri geliyor, burada en önemlisi bırakmak. Bir de sünnet maalesef hissiyatı azaltan bir şey, birçoğumuz bundan muzdaripiz.
Dostum buradaki kastın sadece sürtünme ile yapılan mastürbasyon değil mi?
Sürtünmeden temassız hayal ederek yapılan mastürbasyon etkilemez herhalde?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6