Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Penis Uyuşukluğu, His Kaybı

kendine nofabır

Ay Yolcusu
Benim penisim de hissiyat kaybı olmaya başladı. Zevk aynı, büyüme aynı, sertleşme aynı, ama his belli bölgeler de daha az. Sanki kablolardan biri gevşemiş gibi yada penis yerinden kaymış gibi köküyle ilgili olduğunu düşünüyorum çünkü kökü garip hissettiriyor. 10 günlük bi sürecin ardından çok daha sağlıklı olmuştu ama tam geçmemişti.uzun bir süreç bunu çözebilir mi yada bu neden oluyor? Neden bu günler de oldu bilmiyorum. Hiçbir alışkanlığımı değiştirmedim çünkü.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Kuru kuru sert kavrayarak bir şekilde mi masturbasyon yapıyorsun ?

Güneş

Göklerde Parıldayan
Penisi sıkıştıracak şeyler giyiyorsan olabilir çok dikkat edin asla sıkan şeyler giymeyin. Sürtünmeden başı sertleşip hissiyat kaybı bile olabilir.

Edit: Ürolojiye git, hem nedenini öğrenir rahatlarsın hem de sorun varsa tedavi olursun.

Rayther

Mars Yolcusu
Sana tavsiyem kayganlaştırıcı yada bunun için spesifik yağları kullanmadan mastürbasyon yapma zaten hiç yapma da dayanamadın diyelim sürmedin hissiyat gider zamanla
Telaşlanma bunu her erkek yaşıyor zaten çünkü genelde kayganlaştırıcı olarak sabun yada şampuan kullanıyorlar

Bu gibi başlıklar görünce çok tetikleniyorum zamanında sünnetle penis başını koruyan deriyi aldıkları geliyor aklıma

Son düzenleme:

Joe229

Mars Yolcusu
Öncelikle eğer ki hassasiyet kaybı durumun penis ucunun yanındaki sinirsel hissiyatın yüksek olduğu bölgelerde ise bu: Fazlaca ve yanlış şekilde mastürbasyon yapan birçok kişide görülen “Deathgrip” Sendromu ismi verilen hassasiyet kaybı problemi olabilir. Deathgirp sendromunda bireyler penislerini kuru bir şekilde fazlaca sıkarak mastürbasyon yaptıkları için o hassas bölgelerdeki sinirler uygulanan basınçtan geçici olarak hasar görür. Bunun sonucunda da hissiyat kaybı görülür ama sendeki durum bundan biraz farklı gibi görünüyor. Sen penisinin köküyle alakalı bir gariplik hissettiğinden bahsetmişsin. Senin bu durumda yapman gereken en doğru şey bir uzmana gözükmek olacaktır çünkü çokça bilinen ya da sık görülen bir sağlık problemiyle karşılaşmadığın müddetçe internetten, hele hele form bazlı sitelerden, sağlık tavsiyesi almak bir turiste yer sormaya benzer. Tavsiye vermeye, klavye başına, gelince herkes uzman kesilir herkes oradan buradan bildiklerini döktürür (Çoğunun niyetini kötü değildir ama yinede…). Maazallah, yanlış yönlendirmelerle sağlığından olma.

kendine nofabır

Ay Yolcusu
Sana tavsiyem kayganlaştırıcı yada bunun için spesifik yağları kullanmadan mastürbasyon yapma zaten hiç yapma da dayanamadın diyelim sürmedin hissiyat gider zamanla
Telaşlanma bunu her erkek yaşıyor zaten çünkü genelde kayganlaştırıcı olarak sabun yada şampuan kullanıyorlar

Bu gibi başlıklar görünce çok tetikleniyorum zamanında sünnetle penis başını koruyan deriyi aldıkları geliyor aklıma
Benim de çok sinirimi bozuyor sünnetle bir parçamın alınması. Sırf bu yüzden penis başı ister istemez nasırlaşıyo zaten. Aslında arada sırada yapsam kayganlaştırıcı kullanıyorum. Ama çoğu zaman evin durumu müsait olmuyor. Kalabalık bir ailedeyim hep diken üstündeyim. O yüzden fırsatını bulunca hızlıca yakalanmadan işimi görüp bitirmeye çalışırım hep. Yani kuru kuruya yaparım. Kayganlaştırıcı işi baya bi uzatıyo ve ufakta olsa ses veriyo. Şimdi böyle anlatınca da kendimi bordo bereli mastürbasyoncu gibi hissettim. Yanlış yaptığımı hep biliyordum ama elimden de birşey gelmiyordu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6