Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Php Kodlama Bilenler

• Konuyu başlatan Brock
  • Başlangıç tarihi
B

Brock

Misafir
Özel lisanslı yazılım ise büyük bir ihtimal problem çıkaracaktır. Değilse bile kodlardan alan adının, sunucunun kullanıcı adı ve şifresi, veritabanının değişimi uğraştıracaktır. Site ne üzerine ?
Vala özel lisansmı bilmiyorum 3 4 yıl önce birisine kodlatmıştım. Röprödüksyon baskı tablo ve el yapımı portre resim üzerine. Aynı zamanda röprödüksyon kısmında ressamların eserleri ve hayat hikayeleri filan vardı. Arzum siteye ressam tabloları yükleyip hayat hikayelerini yazmaya devam etmek.

toprak

Yeni Üye
Vala özel lisansmı bilmiyorum 3 4 yıl önce birisine kodlatmıştım. Röprödüksyon baskı tablo ve el yapımı portre resim üzerine. Aynı zamanda röprödüksyon kısmında ressamların eserleri ve hayat hikayeleri filan vardı. Arzum siteye ressam tabloları yükleyip hayat hikayelerini yazmaya devam etmek.
Yeni bir hostinge dosyaları atıp söylediğim klasör ve veritabanını iyice arayıp alanadı, hosting k.adı şifrelerini ve veritabanı adı sifresini yenisiyle güncelle. Yapamam dersen ücretiyle yapacak birileri illaki çıkar. Tabi dosyaların çalışmama ihtimali her halükarda var. Eğer sıfırdan başlamak istersen wordpress + woocommerce ile basitce tablo satış ve hikaye yazma işlemini yapabilirsin.

B

Brock

Misafir
Yeni bir hostinge dosyaları atıp söylediğim klasör ve veritabanını iyice arayıp alanadı, hosting k.adı şifrelerini ve veritabanı adı sifresini yenisiyle güncelle. Yapamam dersen ücretiyle yapacak birileri illaki çıkar. Tabi dosyaların çalışmama ihtimali her halükarda var. Eğer sıfırdan başlamak istersen wordpress + woocommerce ile basitce tablo satış ve hikaye yazma işlemini yapabilirsin.
Peki sadece uzantı değişse de mi buna ihtiyaç olur yani .com dam .net e filan geçsem ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6