Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmo Krizin Eşiğinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes II. Palabıyık

Time to become
Pazartesi 06.00dan bu yana 2 gün 11 saat geçti. Ben PMOyu hep banyoda yaparım yani beynime öyle kodlanmış. Şimdi banyo yapmam gerek ama beynime banyo=Pmo diye kodlandığı için tıkandım şuan. Bana bir tavsiye verinki banyoya telefonsuz girip işimi halledip PMO ile mücadeleme devam edebileyim.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Telefonla banyoya girmiceksin. Kendin yapman gerekeni biliyorsun fakat onay arıyorsun bunu yapmıyacaksın. Ezik bir şekilde iki kişinin sevişmesini izleyerek donunu indirip mast yapıcak kadar komik olma lütfen erkek adam elini mi giber. Bunu yaparak beynine sahte cinsellik duygusu yaratıcaksın beyninde vay be cinsel ilişki yaptım diye düşünecek. Bırakmak için kendinin ne kadar zavallı durumunda düşürdüğünü bilmen için şu yazdığımı bir düşün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6