Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmo ' Nun Size Kaybettirdikleri

detoks

Yeni Fapstronot
Pandemi zaten kötü 9.sınıftan beri full içime kapanık birine dönüştüm her günümün her saati odamda geçiyordu , böyle bir aptala dönüşmüştüm hatta 10.Sınıf yazında evden çıkmadığım için ileri düzey d vitamini eksikliği baş gösterdi :D sonrası depresyon , bunca zaman içinde nispeten daha fazla dışa dönük bir insan olabilirdim ama olamadım arkadaşlarımın benim kafayı kırdığım dönemde yaşadığı anıları var ama ben :D ciddi ciddi bir ara ölmek istiyordum :D sonra kendini rezil edecek düzeyde aptal saptal hareketler yapmaya başlayan bir tip olmuştum , iki kelimeyi bir araya getiremiyordum beynimin %20'sini bile kullanamamaya başlamıştım (11.sınıf) ders başına oturamıyordum otursam bile 5 dakika sonra kalkıyordum neyse kendimi detoks vs. ile toparlamaya başladım yeni yeni nispeten düzelmeye başladım :D

Wise

Ancient Wise
Bir şey kaybettirmedi. Zaten bir sorunum vardı, pmo olmasa başka bir şeye kaçacaktım. Sorunumu çözünce pmo kesildi zaten.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6