Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmoyu İlaç Yardımıyla Bırakmak ?

nevergiveupp

Yeni Fapstronot
1000000922.jpgNe düşünüyorsunuz dostlar,entryde yazdığı gibi pmoyu ilaç ile bırakmak normal bırakmayla eşdeğer sayılabilir mi,faydaları aynı olur mu? Eğer faydaları aynı oluyorsa niye insanlar pmoyu ilaç ile bırakmıyor?

Mithrandir

Yeni Üye
Yapabileceğin en saçma şeyi yapmış olursun. Sağlığından da olursun. O kadar falsolu ki yazıyı detaylı düzeltmekle uğraşmaya değmez. Adamın kötü niyetli olduğu açık.
-Sağlığının ve bağımlılıkların nasıl işlediğini öğren, bu deneyimle ve araştırmayla olacak bir şey. Neverfap yazılarından başla. Dopamin nedir, zihin nasıl işler, sağlığını nasıl optimize edersin, bağımlılıklar neden olur ve nasıl bırakılır, doğru zihin hali...
-İlaçla bırakma diye bir şey yok. Hele böyle bir ''ilaç''la, uzak dur

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Kafan karışmış gibi. Dur sana Neverfap’in 3 tane etkisini hatırlatayım:

• Daha iyi yaşam kalitesi
  • Yüksek testosteron
  • Beyin sisinin gitmesi
Bu ilaç elde edeceğin etkileri baskılayacak. Ne anlamı kaldı ki? Ayrıca bıraktığın zaman savunmasız kalabilirsin.

Marty

Ay Yolcusu
Yukarıdaki arkadaşlarımıza katılıyorum. "Yürümekten rahatsız alıyorum o halde bir yerlerden düşüp ayaklarımı kırayım, tekerlekli sandalye ile devam edeyim" gibi bir şey.

GoldenLight

Karanlık ışığa hizmet eder.
İradeni bir ilaca bağlamak, seni daha güçsüz bir insan yapar. Zaten insan iradesine sahip çıktığında ve onu kontrol altına aldığında. Öz değeri ve bir çok güzel etkiyi görüyor.

nevergiveupp

Yeni Fapstronot
Kafan karışmış gibi. Dur sana Neverfap’in 3 tane etkisini hatırlatayım:

• Daha iyi yaşam kalitesi
  • Yüksek testosteron
  • Beyin sisinin gitmesi
Bu ilaç elde edeceğin etkileri baskılayacak. Ne anlamı kaldı ki? Ayrıca bıraktığın zaman savunmasız kalabilirsin.
Haklısın dostum,yanıt verdiğin için teşekkürler zaten kullanmayı düşünmüyorum ancak ilaç konusu kafamı karıştırmıştı.Şimdi daha net oturdu,tekrar teşekkür ediyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6