Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Reaktif Hipoglisemi Olan Var Mı ?

emre0048

Merkür Yolcusu
Merhaba arkadaşlar..
Ben bir senedir şeker takıntım vardı.
Tahlillerim hep temiz çıkıyordu.
Fakat dün şeker aleti aldim ve yemek yedikten sonra ölçüm yaptım.
Yarim saat sonra 131, sonrası bir saat sonra 105, ve 96 88 diye devam etti yani şekerim 2 saat olmadan düştü..
Size sorum şu ben yine gidip 3 ay önce tokluk ölçtüm 2. Buçuk saat sonra 122 çıkmıştı.
Ben kendimi çok aç birakiyorum vede çok merdiven inip çıkıyorum.
Hemşire bana birşeyin yok dedi vede o enerji açığını vücut denglemeye çalışıyor ondan düşüyor dedi.. normal düzenine dön düzelir dedi.ama emin değilim..
Endişeli ve stesliyim.
Bilgisi olan var mı ?

ibendobekindabuns

Mars Yolcusu
Kısa ve net bir cevap vereceğim. Rafine şekerden uzak dur ve doğal şekeri vücuduna al ( meyvelerden vs. ). O kadar ağır modlara sokma kendini ters teperse üzülürsün

BloodRien

Yoda
paket gıdayı bırak ve spor yap gereksiz şekerde tüketme endişelenecek bir şey olmaz

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Merhaba arkadaşlar..
Ben bir senedir şeker takıntım vardı.
Tahlillerim hep temiz çıkıyordu.
Fakat dün şeker aleti aldim ve yemek yedikten sonra ölçüm yaptım.
Yarim saat sonra 131, sonrası bir saat sonra 105, ve 96 88 diye devam etti yani şekerim 2 saat olmadan düştü..
Size sorum şu ben yine gidip 3 ay önce tokluk ölçtüm 2. Buçuk saat sonra 122 çıkmıştı.
Ben kendimi çok aç birakiyorum vede çok merdiven inip çıkıyorum.
Hemşire bana birşeyin yok dedi vede o enerji açığını vücut denglemeye çalışıyor ondan düşüyor dedi.. normal düzenine dön düzelir dedi.ama emin değilim..
Endişeli ve stesliyim.
Bilgisi olan var mı ?
Dostum hatırladığım kadarıyla bu konularda baya araştırmacısın tahlillerinin sonuçlarını atıyordun. Bu kadar üzerine düşmek sence de çok değil mi? Normalde etkisinin olacağını düşünmem fakat belki kaygılarını yenmen konusunda bir psikiyatra gidebilirsin.

emre0048

Merkür Yolcusu
Dostum hatırladığım kadarıyla bu konularda baya araştırmacısın tahlillerinin sonuçlarını atıyordun. Bu kadar üzerine düşmek sence de çok değil mi? Normalde etkisinin olacağını düşünmem fakat belki kaygılarını yenmen konusunda bir psikiyatra gidebilirsin.
Bugün bir çok hemşire ile konuştum.
Bana dedilerki karbonhidratlar öyle anı yükseltir ve düşürür normal dediler.
Bugün psikiyatriye gittim ilaca başlıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6