Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Relapse Sonrası Tavsiyeleriniz Nedir?

HankMoody

Yeni Fapstronot
Dostlarım maalesef az önce relapse oldum psikolojik açıdan ve enerji olarak beni çok etkilemese de sürecim gitti. Relapse sonrasıyla ilgili tavsiyelerinize ihtiyacım var. Özellikle şimdi yeni sürece başlamayı düşünüyorum ancak sizce hemen başlamalı mıyım ya da ay başı, hafta başı gibi bir zamanı mı beklemeliyim ?

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Tavsiyem aynı gün içerisinde belirli bir saatte başlaman. Süreçte son bir kere yapmak yok tabi, o saate kadar bekleyeceksin ve süreç başlayacak. Bu sayede gün algısı olmadan birkaç saat PMO’dan uzak kalmayı deneyimleyebileceksin.

surec

Merkür Yolcusu
Hocam şuanda ikinciyi yapmamaya bak yaparsan döngüye girersin

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Relapsenden ders çıkar neden bozduğunu niye bozduğunu not et onları bir daha yapmamaya dikkat ederek sağlam bir şekilde sürecine başla kriz anlarında boş durma

Yardımcı

Satürn Yolcusu
"Sizi mahveden hiçbir zaman ilk hata değildir, onu takip eden tekrarlı hatalar sarmalıdır. Birincisi kazadır. İkincisi ise yeni bir alışkanlığın başlangıcıdır." James Clear

Herakles

Merkür Yolcusu
bir sonraki hedefini daha yüksek tutarak başlamak, ne olursa olsun yeniden başlamak...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6