Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Saç Dökülmesi

Ressam

Yeni Fapstronot
Selamlar. 15 yaşındayım ve bu gün güzgüye baktığımda saçımın arkasının bana göre büyük kısmı dökülmüştü. Yani bir beyazlık vardı kafamın arka kısmında. Bu beni biraz üzüyor. Bu problemi benim yaşımda yaşayanlar varsa bir tavsiye vere bilirler. Mesela dökülme karşıtı krem, şampuan, sabun olur veya doktoramı gitmeliyim? Cevaplarsanız mükemmel olur. Herkese İyi Geceler

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
İyi beslenme,iyi uyku,iyi spor,besin eksikliklerinin giderilmesi ve harici bakım ürünleri ile çözülür inşallah

Nofapci Vezir

Jüpiter Yolcusu
Biotin takviyesi alabilirsin almak istemiyorsan bol bol yer fıstığı ve haşlanmış yumurta ye, aşırı yağlı yemekler yeme, beslenmene dikkat et sağlıklı ve çeşitli beslen, demir içeren besinler ye, saçına badem, Hint yağı gibi yağları da sürebilirsin. Olmadı doktora gidersin o da bir kan tahlili yapar dediğim yağları verip gönderir.

mustafa78

Mars Yolcusu
Selamlar. 15 yaşındayım ve bu gün güzgüye baktığımda saçımın arkasının bana göre büyük kısmı dökülmüştü. Yani bir beyazlık vardı kafamın arka kısmında. Bu beni biraz üzüyor. Bu problemi benim yaşımda yaşayanlar varsa bir tavsiye vere bilirler. Mesela dökülme karşıtı krem, şampuan, sabun olur veya doktoramı gitmeliyim? Cevaplarsanız mükemmel olur. Herkese İyi Geceler
tresan şampuanı öneririm.özellikle ısırganlı olanını

Ressam

Yeni Fapstronot
Biotin takviyesi alabilirsin almak istemiyorsan bol bol yer fıstığı ve haşlanmış yumurta ye, aşırı yağlı yemekler yeme, beslenmene dikkat et sağlıklı ve çeşitli beslen, demir içeren besinler ye, saçına badem, Hint yağı gibi yağları da sürebilirsin. Olmadı doktora gidersin o da bir kan tahlili yapar dediğim yağları verip gönderir.
Teşekkürler <3

nefsterbiyecisi3

Yeni Fapstronot
Dostum hiç dert etme ama diğer arkadaşların dediği gibi uyku, sağlıklı beslenme ve spor işlerini rayına koy. Bunlara düzene koyduktan sonra dahi dökülmeler artabilir. Saç ekim bilimi çok ilerledi olmadı saç ektirirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6