Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sadece Zevk Almak İçin Yapıyorum, Ne Yapmalıyım?

selpakisrafı

Yeni Fapstronot
Merhaba .
13 günlük süreci bozduktan sonra sürekli süreci bozuyorum. Bu pisliği bırakmak için herhangi bir şey yapmıyorum herhangi bir kriz gelmeden sadece zevk almak için video izliyorum kendi kendime libidomu yükseltiyorum sonucu da belli zaten.

Neden bırakmam gerektiğini bilmiyorum umursamıyorum. Bırakabilmek için herhangi bir motivasyon da hissetmiyorum. İçten içe bırakmak istiyorum ama bunun mümkün olduğunu da zannetmiyorum

Ne yapacağımı bilmiyorum bu şekilde de yaşanabiliyor zaten diyorum ve yapmaya devam ediyorum. Her yaptığımda da kendime saygım biraz daha azalıyor.

Yoruldum.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Ya foruma daha çok zaman ayıracak, gerekli yazıları okuyacak, bırakmayanların halini görecek ve bilinçaltına bırakman gerektiğini fark ettireceksin ya da forumdan ayrılıp, ufak bir zevk için mas. yapmaya devam edip, beynini daha çok köreltip, testosteron cetvelinin içinden geçmeye devam edeceksin ve tekrar buraya belki daha berbat bir halde döneceksin.
Okudukların sende hiçbir şey hissettirmiyorsa neverfap akademinin youtube videolarını izlemeni tavsiye ederim.

IHG

Yedek Moderatör
Yardımcı Moderatör
Merhaba .
13 günlük süreci bozduktan sonra sürekli süreci bozuyorum. Bu pisliği bırakmak için herhangi bir şey yapmıyorum herhangi bir kriz gelmeden sadece zevk almak için video izliyorum kendi kendime libidomu yükseltiyorum sonucu da belli zaten.

Neden bırakmam gerektiğini bilmiyorum umursamıyorum. Bırakabilmek için herhangi bir motivasyon da hissetmiyorum. İçten içe bırakmak istiyorum ama bunun mümkün olduğunu da zannetmiyorum

Ne yapacağımı bilmiyorum bu şekilde de yaşanabiliyor zaten diyorum ve yapmaya devam ediyorum. Her yaptığımda da kendime saygım biraz daha azalıyor.

Yoruldum.
Neverfap akademinin tüm video ve yazılarını okumanı tavsiye edebilirim, Neden bırakmalıyimin cevabı yeterince var. Forum daha etklili kullan, kriz anlarinda da neden birakmaliyim sorusunun cevabını tekrarla.

selpakisrafı

Yeni Fapstronot
Cevaplarınız ve tavsiyeler için teşekkür ederim artık Hard mod denemeyeceğim. Benim sorunum ve en büyük pişmanlığım p.. izlemek. Mast değil ki. Rüyamda bile ilişkide olduğumu görmüyorum. P.. izlediğimi görüyorum. Kolay mod hakkında ne düşünüyorsunuz Bu da en azından birşey diiil mi ?

Dot

Merkür Yolcusu
Cevaplarınız ve tavsiyeler için teşekkür ederim artık Hard mod denemeyeceğim. Benim sorunum ve en büyük pişmanlığım p.. izlemek. Mast değil ki. Rüyamda bile ilişkide olduğumu görmüyorum. P.. izlediğimi görüyorum. Kolay mod hakkında ne düşünüyorsunuz Bu da en azından birşey diiil mi ?
Hiç yoktan iyidir sanırım.

Son düzenleme:

Patron.

Mars Yolcusu
Sadece zevk için yapıyorsan acı çekmeyi ve zevkleri bırakmayı öğrenmen gerek bu şekilde insan olmanın erdemine ulaşabilirsin..
Ayrıca pmo sana zevk verir ama seni hatalı cinsel algısı içine sokar önce cinsel algını düzelt cinselliğe nasıl yaklaşmak gerektiğini kararlaştır bir kez cinsel algın düzelirse birdaha seni odaya da kapatıp önüne pc verseler gene aynı şeyleri yapmazsın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6