Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sarvangasana Hareketi, Rüyalanmaya Çözüm

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar sarvangasana diye bir hareket öğrendim. Omuz duruşuda deniyor, yoga ile ilgili bir hareket bu hareketi uygulayan, faydasını gören var mı ? Rüyalanma ve boşalma kontrolü sağlar diye okuyorum.!

Kemal K.

Mars Yolcusu
18.günümdeyim , normalde haftada 2 defa rüyalanan ben sadece 1 kere rüyalandım, bu süreçte günde 3 tekrar 1.30 dakika sarvangasana hareketi yaptım. işe yarayan bir hareket , cinsel enerjiyi yönlendirmede kolaylık sağlıyor tavsiye ederim

daha zor hareket var shirsasana , sarvangasadan daha etkilidir ancak tehlikeli ve ileri derece yoga hareketidir.

MJR DEGTYAREV

Yeni Fapstronot
Son düzenleme:

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
18.günümdeyim , normalde haftada 2 defa rüyalanan ben sadece 1 kere rüyalandım, bu süreçte günde 3 tekrar 1.30 dakika sarvangasana hareketi yaptım. işe yarayan bir hareket , cinsel enerjiyi yönlendirmede kolaylık sağlıyor tavsiye ederim

daha zor hareket var shirsasana , sarvangasadan daha etkilidir ancak tehlikeli ve ileri derece yoga hareketidir.
Bende başlayacağım bakalım inşallah işe yarar.

Kaptan joker

Venüs Yolcusu
yahu ben sana soruyorum sende kaç günde bir uykuda boşalma oluyor diye sen de bana aynısını geri soruyorsun pek iyi değilsin galiba, ille de beni merak ediyorsan ortalama 10-15 günde bir veya daha uzun sürede olabiliyor.
Yahu güzel kardeşim ben sana hareketi biliyor musun diye soruyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6