Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sat Komandolarının Kullandığı Psikolojik Teknikler

JohnnieWalker

Satürn Yolcusu
Sat komandoları hakkında araştırmalar yaptım, inanılmaz şeyler öğrendim. Çünkü sat komandolarının kullandığı ilginç psikolojik teknikler keşfettim.

1 Korkuyla yüzleş
Evet yanlış duymadınız sizi korkunuzla yüzleştirirler, diyelim'ki fareden hoşlanmazsınız. Bir anda fareler ile kendinizi bulabilirsiniz. İnsanlar bir form doldururlar bu formda şöyle yazar korkulanırınız nelerdir diye, o an korkunuzla ciddi savaşlar verirsiniz. Çünkü korkunuzu yenmezseniz nasıl sat olabilirsiniz? Köpek balıkları ile karşılacağınız durumlar olucak. Çünkü deniz piyadesisiniz hazırlıklı olmak gerek. 😂

2 Baskı olsa da denemek zorundasın
Evet eğer çekingen olursanız denemezseniz asla ekibinize yardımcı olamazsınız çünkü o an yaralanabilir, o çatışma esnasında denemezseniz ekip arkadaşlarınız riske girer, o yüzden eğitimde savaş alanında yemek yedirmeye alıştırma yaparlar bombalar yemek yerken askerler yanlarında patlar, o yüzden savaşa girmeden savaşa bu sayede alıştırırlar. Çünkü insan sitres halinde yemek yemesi zor bir durumdur. İştah eksikliği vardır.

3 Fikirlerini söyle
Evet fikir söylemek zorundasınız özellikle size bu öğretilir, çünkü yanlışı ve doğruyu söylemezsen hayatta asker arkadaşların nasıl ayakta durucak, evet askerlere özellikle bu öğretiliyor çünkü fikirler söylenmezse hatalar bilinmez hatalar bilinmezse riske girilir. sizde her ne olursa olsun fikirlerinizi söylemekten geri durmayın!

4 İstersen yapabilirsin!
Evet zor olsa dahi bunu yapabileceklerini onlara eğitirler, bir sat eğitimi izliyordum. Orada zayıf bir asker bir ondan kat kat iri birini kaldırmıştı yani insan sınır tanımayan bir varlıktır. İster inanın ister inanmayın insan ne isterse yapıyor, mesela neverfap ya insan imkansızı başarıyor yıllarca arkadaşlar yapmıyorlar bu illeti. Ne muazzam bir beyne sahip insan, Allah insana muazzam bir akıl vermiş umarım okurken sıkmamışımdır sizi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6