Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Savaşsa Savaş Dişe Diş Kana Kan

iyiolmakisteyen

Ay Yolcusu
Kendime bugünden itibaren meydan okuyorum. İlk zamanlarım iyi olmadı çok tükenmiştim psikoloji olarak ama ben her şeyi Tam halletmedim. Bu sefer yapıcam. Kendime bakıp ilerde ayakları sağlam basan güçlü bir kadın görmek istiyorum hayalleri ve hedefleri çok güzel çünkü kendimi anlamaya çalışıyorum yargılamadan sakin sakin sindire sindire bir anda olmuyor büyük yüzleşmeler güç ister. Cesareti doğru kullanıcam çekinmeyeceğim yeter ben bu kızdan tarihte yazar kitaplara adımı yazdırırım çünkü var insan kendini tanır. Şimdi uçtu bu kız ne falan dersiniz hayırrrr??‍♀️ yapıcam zor olacak ama denemeye değer üni sınavına hazırlanıyorum temelim zayıf biraz ona baya yoğunlaşıcam sıkmadan gerek 1 yıl gerek 2 yıl deneyeceğim her 3 günde bir güncelleme gelicek.

0.gün

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6