Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Şekeri Tamamen Hayatından Çıkartmak..

Ronaldocr7

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar şekeri tamamen hayatımızdan çıkartmak mümkün mü yani tatlı olan herşey, bu mantıklı mı? elma, muz vesaire çıkartsak ne gibi yararı ve zararı olur yazdım ama beyaz şeker çıkıyor sadece. Bir de sizin fikirlerinizi görüşlerinizi merak ettim dostlarım hepinize hayırlı günler şimdiden.

raiden

Satürn Yolcusu
Arkadaşlar şekeri tamamen hayatımızdan çıkartmak mümkün mü yani tatlı olan herşey, bu mantıklı mı? elma, muz vesaire çıkartsak ne gibi yararı ve zararı olur yazdım ama beyaz şeker çıkıyor sadece. Bir de sizin fikirlerinizi görüşlerinizi merak ettim dostlarım hepinize hayırlı günler şimdiden.
Forumdaki daha önceki tartışmaları okumanızı tavsiye ederim. Elma, muz ve diğer meyveleri hayatınızdan çıkarmayın. Şekeri tamamen bırakmak derken meyveyi de bırakmayı da buna dâhil ediyorsanız yanlış anlamışsınız. Meyveyi hayatınızdan çıkarmayın, abartmamak kaydıyla yiyin. Meyve yemeyi bırakırsanız meyvenin içinde sağlıklı besinlerden, liften, vitaminden de mahrum kalırsınız. Bu da sağlığınız için iyi olmaz. Ama meyve suyu içmeyin.

Prof. Dr. Yavuz Yörükoğlu'nun şeker hakkındaki videosunu tavsiye ederim.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6