Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Semen Retention Hakkında 2 Soru

Runoes

Yeni Üye
1. NeverFap ile Semen Retention arasındaki fark nedir? NeverFap'in Monk Mode'u ile Semen Retention aynı şeyler mi?

2. NeverFap Türkiye'nin çıkarttığı dijital kitaplar gibi Semen Retention hakkında Türkçe bir kitap ya da e-kitap önerebilir misiniz?

Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
1. NeverFap ile Semen Retention arasındaki fark nedir? NeverFap'in Monk Mode'u ile Semen Retention aynı şeyler mi?

2. NeverFap Türkiye'nin çıkarttığı dijital kitaplar gibi Semen Retention hakkında Türkçe bir kitap ya da e-kitap önerebilir misiniz?

Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Bu kitabı mutlaka okuyunuz.

Runoes

Yeni Üye
Sperm geri dönüşümü 14 günden sonra spermlerin geri emilip o spermlerin amino asitleri vitamin mineralleriyle yeni spermler üretilmesi ve vücudun sperm üretimine daha az kaynak harcaması diye biliyorum. Daha detaylı bilgim yok maalesef.
Ben de az çok bu kadar biliyorum, teşekkür ederim yanıtınız için. :)

Monk modla Semen retention yapabilirsin. Bu konu hakkında çok tecrübeliyim. Zihinsel olarak Bi anda olcak bişey değil ama fiziksel olarak belirli zamanlarda vücuduna yararı olacak. Burda sana kendi tavsiyem sağlıklı beslen.
Konu hakkında net kitaplar yok ama araştırmalar var.
Bu kanu hakkında daha çok şey var aklımda ama uzatmanın yararı yok sen araştır ve başla.

Görüşüm: böyle kalıplara girmeyin sperm rerention falan filan. Mast zaten yapılmaması gereken birşey. Siz yapmayın

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6