Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sevgilimle Sorunum

Devam eder miydiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    28

fueledsam

Yeni Fapstronot
20 yaşındayım ve şuan güzel giden bir ilişkim var.8 ay oldu ama bi sorun var. Sevgilimin cinsel konulara karşı yıkılmaz tabuları. Onun her ne kadar bu konuda fikrini değiştirmeye çalışsamda o asla geri adım atmıyor. Hayatında asla dedigi tek nokta bu. Sevgiliyken olamayacagını söylüyor ve beni böyle kabul etmiyorsan ayrılabilirsine kadar ileri gidiyor. Bu benim ilk tecrübem olduğu için ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Ayrılırsam sadece cinsellik icin ayrılmış olucam. Ayrılmasam yaşayamadığım cinselliğe en az bi 4 5 yıl daha veda edicem. Şuan hali hazırda nofap sürecinde olduğum ve bu konularda çok daha fazla düşündüğüm icin çıkmaza girdim. Siz olsanız ne yapardınız?

Ayrılıp ayrılmaman kişisel tercihin. Ama bir kızın bunu istememesi en doğal hakkı yani. Fikrinin değişeceğini sanmam.
Gerçi ben bu konuda farklı düşündüğüm biriyle sevgili de olmak istemezdim.
Sevgili kalıp sürekli cinsellik istiyorum diye üzerine gidip sorun çıkaracağına ya ayrıl ya da çok seviyorsan kararını ver ve üsteleme.

MUSTLU

Yeni Fapstronot
En az 4 5 yıl diyorsun. 4 5 yılın sonunda bu cinselliği alacaksan bile 4 5 yıl beklemeye değecek bir şey olmalı
Bu cinselliği alamama ihtimalin de var bunu da hesaba kat artı ve eksi yönlerini düşün ve buna göre hareket et derim

Erenkrgz

Yeni Üye
Ben olsam biraz serefsizce olabilir ama bu tarz dusunen kadinlarin cogu avrupaya erasmusla gittiginde ya da baya yakisikli bir erkekle birlikte olsa en kotu anal dener.O yuzden bence ayrilma cebinde kalsin. Cinsellik yasayabilecegin kadinlarada bak.En mantiklisi bu ama cok etik sayilmaz.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Niye 4-5 yıl veda edeceksin? Başka birini de bulabilirsin. cinsel ilişki yapan kız çoktur bence. Ama sana ayrıl diyemem. cinsel ilişki yapalım diye teklif etme. Romantik anlar yaşayın, kendiliğinden gelişebilir sevişme falan olunca. cinsel ilişki amacını çaktırma.

veritas

Ay Yolcusu
İki tarafın bu konu üzerinde bir konsensusa varamamış olması çok anormal bir durum değil. O evlenene kadar böyle bir istek duymuyorkan sen ise sevdiğin kişi ile cinsel ilişki deneyimi yaşamak istiyor olabilirsin. Bu ilişkinin sağlıklı olabilmesine imkan vermiyorum, derhal ayrılmalısınız. O da kendi gibi cinselliği evliliğe saklayan biri ile mutlu olacaktır.

Kişisel fikrim ise şu yönde ;

Cinsellik yaşamadığı biri ile evlenmeyi nasıl düşünebiliyor ki ? belki hiç beklemediği bir şeyle karşılaşacak ve uğruna cinselliğini bakir kıldığı evliliği ölü doğmuş olacak.

Son düzenleme:

I will achieve

Another
20 yaşındayım ve şuan güzel giden bir ilişkim var.8 ay oldu ama bi sorun var. Sevgilimin cinsel konulara karşı yıkılmaz tabuları. Onun her ne kadar bu konuda fikrini değiştirmeye çalışsamda o asla geri adım atmıyor. Hayatında asla dedigi tek nokta bu. Sevgiliyken olamayacagını söylüyor ve beni böyle kabul etmiyorsan ayrılabilirsine kadar ileri gidiyor. Bu benim ilk tecrübem olduğu için ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Ayrılırsam sadece cinsellik icin ayrılmış olucam. Ayrılmasam yaşayamadığım cinselliğe en az bi 4 5 yıl daha veda edicem. Şuan hali hazırda nofap sürecinde olduğum ve bu konularda çok daha fazla düşündüğüm icin çıkmaza girdim. Siz olsanız ne yapardınız?
Benim düşüncem erken davranma. Belki aklında soru işaretleri vardır. Adım adım ilerle bu onun kaygılarının önüne geçebilir olmuyorsa ayrıl.

SDG

Yoda
Dostum sevgilinin tabuları kesinse, bi noktada ya bunu kabullenerek ilişkiye devam edeceksin ya da cinsellik senin için bir ilişkide aradığın temel noktaysa olmazsa olmuyorsa ayrılacaksın. Herkesin bu konulardaki fikrine saygı duymak lazım. İstemiyorsa istemiyordur

root

Jüpiter Yolcusu
Birisiyle sevgili olabildiysen sende o potansiyel vardır yani ayrılıp başka kişilerle sevgili ol sadece 1 kıza bağlı kalma aşk acısı çekerim fln diyorsan başka bir kız bulduğunda aşk acısı çekmeyi bırakırsın merak etme

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6