Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sonraki Yks İçin Tavsiyeleriniz

Maraz Ali

Benim adım Ali, Maraz Ali bayılırım bela olmaya
Arkadaşlar yks 2021 de sınava girdim barajı 1 puanla geçtim tabiri caizse kötü bir not ancak berbat bir lise hayatı geçirdim, pandemi oluştu zaman hızlı geçti derken sınavda kötü bir not aldım. Her neyse bende hemen yks 2022 ye Ağustos aylarında hazırlanmaya başladım. 1 yılin sonucunda bugünde ayt den çıktım sınavım berbat geçti say dan 230-240 bekliyorum normalde net hesaplamalarıma baktığım zaman 300 puanları garanti görüyordum. Tyt Türkçe'de 35 netleri görmeye başladim ancak sınavda 25 net yapsam sukredicem. dün tyt e berbat geçince bugüne de yansıdı diye düşünüyorum. Muhtemelen 1 yıl daha hazırlanacam. Sizce niye böyle oldu kendime bu yıl için not verecek olsaydım 100 üzerinden 75 gibi birsey ve çok soru çözdüğümu düşünmüyorum
Lütfen hazırlanma 1 yıl daha git diye tavsiye vermeyin bir hedefim var. Sınavla ilgili tavsiye verin

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Bende bu sene gireceğim sınava sayısalım. Fen konularını kitaptan öğreneceğim matematik için bıyıklı matematikten ilerliyorum 1.5 aya tyt biter. Sonra tyt tekrarı ile birlikte ayt ye başlayacağım. Yine aynı şekilde fen için kitap mat için bıyıklı matematik izleyeceğim. Çok bir püf noktası yok anladığım kadarıyla çalışınca oluyor

Maraz Ali

Bende bu sene gireceğim sınava sayısalım. Fen konularını kitaptan öğreneceğim matematik için bıyıklı matematikten ilerliyorum 1.5 aya tyt biter. Sonra tyt tekrarı ile birlikte ayt ye başlayacağım. Yine aynı şekilde fen için kitap mat için bıyıklı matematik izleyeceğim. Çok bir püf noktası yok anladığım kadarıyla çalışınca oluyor
Çalışınca tabi oluyor bende çalıştım konuların hepsini biliyorum integral hariç o da önemli değil farklı soru tarzı görmek gerekiyor. Soruda ne demek istediğini insan anlamıyor

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Ben eşit ağırlıktaydım ama zavgeçtim sayısal kasmayı düşünüyorum tavsiye ettiğiniz BİYOLOJİ-KİMYA-FİZİK-MATEMATİK DERS KANALI VAR MI ?

Maraz Ali

Ben eşit ağırlıktaydım ama zavgeçtim sayısal kasmayı düşünüyorum tavsiye ettiğiniz BİYOLOJİ-KİMYA-FİZİK-MATEMATİK DERS KANALI VAR MI ?
Dostum kesinlikle kimyadan: görkem Şahini öneririm çok fayda sağlar.
Matematikten, mert hocayı şiddetle öneriyorum konuları çok iyi öğretiyor ancak seninde bol soru çözmen gerekiyor, ben bu sene çok soru çözmedim cezası sınavda çektim.
Fizik adına da vip fizik i öneririm o da çok iyi anlatıyor.
Biyoloji için benim hocamı izleme ben ondan ilerledim fayda görmedim açıkçası ama tabi kişiden kişiye göre değişir bu söylediklerim

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Dostum kesinlikle kimyadan: görkem Şahini öneririm çok fayda sağlar.
Sınavdan 2 hafta önce 1 günde ayt kimya tekrarı yaptım, ertesi gün ise organiği izledim not alarak. Sonuç: AYT kimya full. gerçekten kurumsal denemelerde de uçtum. Tabi soruyla desteklemeden bu iş olmaz. Apotemi modern kimya tavsiyemdir organik için. AYT kimya için y. denizi almıştım.

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Matematik: Bıyıklı matematik (konuyu en temelden bol soruyla anlatıyor izlediğin konuya bir daha dönmezsin o konu hallolmuştur.
Biyoloji : Barış hoca biyoloji (kendisi zaten tıp doktoru o yüzden detaylı ve aslında vücutta işlevlerini arka plana atmayarak anlatıyor.
E kimya : Kimyadan kimi dinlersen dinle ben videoları az konular hızlı biter diye e kimyadan dinliyorum , kimyadan eleyici soru gelmiyor
Fizik finto : Konuyu mekanik olarak mantığı ile anlatıyor çok soru çözüm videoları yok ama konuyu bu hocadan dinleyip anlayıp bol soru çözer-dinlersen hallolur fizik

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6