Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sosyal Medya Kullanıyor Musunuz? (Anketli)

Sosyal Medya Kullanıyor musun?

• Evet

Oy: 21 47.7%
  • Hayır

Oy: 23 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    44

Erogluzim

Mars Yolcusu
Süreç için medya hesaplarımızı kapattığınız oluyordur. Şuan kullandığınız faydalı oluyor dediğiniz medya ağ var mı?

Mesela instagram ve Twitter gibi

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Instagram , facebook, telegram, ekşi sözlük kullanmıyorum twitterda arada gündem de ne olmuş ona bakıyorum o kadar işimi yeterince görüyor.

B

Brock

Misafir
sosyal sorumluluk projeleri için (örn sma li çocuklar , örn kelebek çocuklar ,örn sokakta kalan veya yardıma muhtaç vatandaşlar gibi) instagram hesabı kullaniyorum. gün içinde girip beğendiğim zaman veya projelre destegin artması için toplu mesaj gònderdiğim zaman sosyal medyayı yararlı kullanmış oluyorum. he birde kardeşim ekli onunda hikayesine gül atıyorum bazen :)

Asker

Yeni Üye
Web Sitesi
www.youtube.com
ben twitterdan gündeme bakıyordum 7. günümde felandım gece 12 den sonra müzik yasagına karşı bir hastag e girdim birisi yanıtlarda azmayın yatın uyuyun yazmıştı başka birisi de ona yanıt olarak asıl sen azma, izlediğin şeyleri beğenme de ne halt olduğunu görmeyelim yazmıştı ve merak işte o kişinin beğendiklerine bakim neymiş dedim ve bammm diğer gün sürecim bozuldu. hikaye bu kadar.

Tanjiro

Merkür Yolcusu
WhatsApp ve YouTube haricinde kullandığım bir sosyal medya platformu yokm

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6