Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sosyal Yeteneklerimi Geliştirmek Istiyorum

Iron Knight

(👍 ͡❛ ͜ʖ ͡❛)👍
18 yaşındayım hiç sevgilim olmadı, boyum fena değil 180-182 tipimde kötü değil 2 senem dersle geçti iyi bir sıralama yaptım ama sosyal yeteneklerimi kaybettim. Kız bulsam bile tecrübesiz olduğum için bana ucubeymiş gibi bakacağından korkuyorum. Erkek arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

Strafe

Venüs Yolcusu
Aynı durumdayız benim de boy o civarlarda tipim de iyi yksden çıkıp iyi bir sıralama yaptım tek farkımız herhalde sen eşit ağırlıkçısın

Eff

Yoda
Üniversiten başlayınca topluluklara katıl. Aktif olarak topluluklarda yer al. Zaten istesen de istemesen de kızlarla iletişime geçiyorsun böylece. Bu beni bayağı açmıştı.

BloodRien

Yoda
18 yaşındayım hiç sevgilim olmadı, boyum fena değil 180-182 tipimde kötü değil 2 senem dersle geçti iyi bir sıralama yaptım ama sosyal yeteneklerimi kaybettim. Kız bulsam bile tecrübesiz olduğum için bana ucubeymiş gibi bakacağından korkuyorum. Erkek arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
1. kırmızı hapı araştır öğren
2. dövüş sporu ve ağırlık kaldırma
3. kurslara git
4. bir şeylere atıl yoksa kaybettiğin sadece zaman olacak
5.retorik öğren
6. nofapı elden bırakma
7. kendini zorla yeni birileriyle tanışmak için

kas zorlandıkca gelişir

Bruh

Yeni Üye
Sosyal yeteneklerini geliştirebilmen içn bence bol bol kitap oku. Düşünce tarzını , konuşmanı geliştirebilir. Spor yap özgüvensizsen. Ailenle takılmıyorsan takıl ama film dizi izlemekle olmasın bence. Yani konuş yemekte sohbet et, çekingen olma. İnsanların yanında çekingensen heyecanlanmamaya kendin olmaya çalış,biraz otoriter ol, kendini ezdirme, ama karşındakini kırmamak şartıyla. Ayrıca sana sevgili tavsiye etmiyorum. Niye evlilik dışı ilişki kurar ki insan sev de sevgili olma bence arkadaş olmaya çalış.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6