Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sözel 50 Bin?

• Konuyu başlatan Taftani
  • Başlangıç tarihi
T

Taftani

Misafir
Selamünaleyküm arkadaşlar.
Neverfap sürecimde şu an da 80'li günlerdeyim. İleriki günlerde mezun yazımı atacağım inşallah... Arkadaşlar ben sözelde 50 bin sıralama yapmak istiyorum ve bu da yaklaşık olarak sözel kısımdan 50 nete tekabül ediyor... Sizce olur mu? Zekâm iyidir,ezber kabiliyetimde keza aynı şekilde...

IskenderBurak

Jüpiter Yolcusu
Açıkçası ne kadar yeteneğin olursa olsun çalışmazsan bir cacık olmaz. Yapman gereken basit her gün sağlam bir şekilde abanacak ve elinden geldiği kadar verimli geçirmeye çalışacaksın. Başarılar.

Eff

Yoda
Gözün kapalı yapılabilecek bir hedef. Bir sıfır fazla koydun sanırım.
Çalışman lazım, çalışırsan rahatça yaparsın.

Babilli Dabasir

Yeni Fapstronot
2022 yksde sözelde 2660. oldum. Çalıştığın sürece olmayacak bir şey değil. Zaten sayısal ve eşit ağırlığa kıyasla burada derece yapmak çok kolay.

kja

Yeni Üye
Selamünaleyküm arkadaşlar.
Neverfap sürecimde şu an da 80'li günlerdeyim. İleriki günlerde mezun yazımı atacağım inşallah... Arkadaşlar ben sözelde 50 bin sıralama yapmak istiyorum ve bu da yaklaşık olarak sözel kısımdan 50 nete tekabül ediyor... Sizce olur mu? Zekâm iyidir,ezber kabiliyetimde keza aynı şekilde...
daha da iyisini yapabilirsin kendini kısıtlama. çalışmana da bağlı tabi. bizden tasdik bekleme. kendine güven. yapacağına inan

Bendeüniversitemezunuyum

Venüs Yolcusu
Ne düzeydesin temelin nasıl bilmiyorum ama emin ol her gün düzenli paragraf çözerek, ezberlemen gereken konuları okuyarak yapabilirsin, okuyarak odaklanamıyorsan dinleyebilirsin ama ezber yaparken işin püf noktası şu; konuyu iyice çalış ve aynanın karşısına geç kendine anlat tüm kaynakları kapatarak yap bunu. Bu hem kendini işin içine katmanı sağlayacak hem de tekrar yapmış olacaksın. 2018 yılında girmiştim sınava ben şuan sorular ne düzeyde bilmiyorum edebiyatı full yapmıştım. Harun Ardıç hocanın notlarını okuyarak çalıştım edebiyata genelde ve hep onun önemli dediği noktalar çıkmıştı sınavda.
Zekam iyidir demişsin, kendine böyle güvenmeye devam et başaracaksın ve burada yazacaksın :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6