Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Spor Sonrası Ekonomik Besin Konusu

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Spor (Fitness) antrenman sonrası yemek çok önemlidir, yoksa yapılan idman boşa gider
Antrenman sonrası besin olarak siz ne tercih ediyorsunuz?
Malum ekonomi durumları falan her öğün tavuk-pilav yapacak bütçe yok☹️
Zaten etin yanına çok yaklaşılmıyor?
Aklıma haşlanmış yeşil mercimek götürmek geldi ekonomik protein açısından
Kas yaparmı bilmiyorum vücudu toparlar mı bilmiyorum
Sizin deneyimleriniz tavsiyeleriniz neler?

The King

Deneyimli Üye
Evde ne pişiyorsa onu yiyeceksin. Bide bütçe el verdiği ölçüde tavuk alırsın. Ne yapalım. Bizi bunları düşünmeye iten sisteme üzülüyorum.. Her neyse. Dediğim gibi olabildiğince yüklen. Yumurta miktarını bir tık arttırabilirsin, alerji vs. bir durumun yoksa.

Bitkisel proteinler için ek bir araştırma yap istersen. Çok hakim değilim o konuya. Kimileri olur kimileri olmaz diyor.

Ama vurgulamam gereken nokta sert idman konusu... Onu aksatma yeter. Gerisini artık halletmeye çalışacaksın...

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Spor (Fitness) antrenman sonrası yemek çok önemlidir, yoksa yapılan idman boşa gider
Antrenman sonrası besin olarak siz ne tercih ediyorsunuz?
Malum ekonomi durumları falan her öğün tavuk-pilav yapacak bütçe yok☹️
Zaten etin yanına çok yaklaşılmıyor?
Aklıma haşlanmış yeşil mercimek götürmek geldi ekonomik protein açısından
Kas yaparmı bilmiyorum vücudu toparlar mı bilmiyorum
Sizin deneyimleriniz tavsiyeleriniz neler?
Yeterince antremanin hakkini verdiğinde gerisini çok kafaya takma spora yeni başladıysan 2 sene her türlü gelişiceksin bütçen el verdiği kadar tavuk vs tüketmeye çalış yumurtayı arttır antreman sonrasi tavuk et olmadığı zaman 5 tane fümeyle kırıp yiyordum hem hızlı sindirilen protein baya iş yapar annen ne yaparsa onu tüket naturel bir şekilde yapiyorsanız çok kasmaya gerek yok bitkisel proteinlere yonelebilirsin mercimek fasulye vs

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6