Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Su Orucu Öneri̇m

huseyinakcesme

Yeni Üye
Merhaba, herkese iyi akşamlar.
pmo'yu hayatından silip hayatını düzene sokmak isteyenlere ve belirli bir güne ulaşmışlara bir önerim var. su orucu

benim bugün 93. günüm 1 yıldır denemeler üstüne denemeler yaptım fakat 15 günü asla geçemiyordum.
ta ki şeker,sigara ve pmo'yu tek seferde 93 gün önce aynı anda bırakana kadar. tabii ki zor oldu hayatımdan zevk alamıyordum. ama 10. günden sonra o kadar enerjik oldum ki 5-6 saat uyku yetiyordu kalın kalın kitapları tek okumada anlayıp okuyorum artık kendimi yemekten de soyutladım (az ve kararında yiyip sofradan aç kalkıyorum, şekeri ise meyvelerden doğal olarak alıyorum) ve su orucu tutmaya başladım sırası ile ilk gün 16 saat 3 gün sonra 18 saat ve takip eden 3 gün sonra 24 saat sadece su içip yemek yemedim. alıştıra alıştıra ayda 4 gün sadece su içerek vücudumu temizledim inanın artık ne bel ağrım ne sabah uyanınca yorgun uyanma hissi ne de depresyonum kaldı sakallarım ve saçım daha gür daha sert. yürüyüş şeklim değişti..
93 gün önceki benle şuan ki ben arasında dağlar, dünyalar kadar fark var. su orucunu deneyin vücudu alıştıra alıştıra 4 gün yapın
vücut tertemiz oluyor. su orucunu sonlandırdıktan sonra yemeğe abanmayın. doktor değilim sadece su orucunun faydasını yazmak istedim daha fazla bilgi için YouTube videolarına bakabilirsiniz..

okudugunuz için teşekkürler..

Eff

Yoda
Tebrikler, mezuniyet yazını bekliyorum.

Fellow

Ay Yolcusu
Hala devam ediyor musunuz ? Acaba uzun dönem etkileri nasıl?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6