Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreç İçerisinde Duygusallaşma

alone_angel

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba ,
Ben bir süredir nofap ile içli dışlıyım her şey gerçekten güzel ve kendimi kesinlikle daha iyi hissediyorum zaten buraları biliyorsunuz.
Fakat bir sorun varki beni bitiriyor : Ben bu okul dönemi başında sınıfımdan bir kıza sırılsıklam aşık olmuştum o da bana karşı bir şeyler hissediyoru sonra 1 ay sonra falan bir şey hissetmediğini söyledi falan işte o iş olmadı ben baya acısını çektim ama üzerinden 5 ay falan geçti yani az çok her şeyi atlatmıştım artık benim gözümde pek bi değeri falan yoktu lakin güzel bir nofap sürecinde olduğum zamanlar özellikle şu durumda da kızı özlemeye başladığımı fark ettim. Bir de aynı sınıfta olunca sık sık görüyorum aklıma hep onu sevdiğim zamanlar geliyor. Hep beni üzdüğü zamanları aklıma getiriyorum falan ama kar etmiyor bana hala güzel geliyor gibime geliyor yüzüne bakmak istemiyorum gözlerine bakmak istemiyorum. Onu hiç sallamayan ben bu sürecin daha başından böyle bi anda duygusallaşmaya başladım aklıma sık sık geliyor. Aklımdan çıkarmak istiyorum üzerinen ne kadar zaman geçmiş artık hiç bir şeyin olmayacağını kendime söylüyorum ama inatla bir tarafım hala onu istiyor. Bu durumun nofap ile bir alakası var mı gerçekten merak ediyorum yani geçici bir şey falan mı ? Yaşanlar var ise beni aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

- Süreciniz daim olsun-

Nirvana

Mars Yolcusu
O yaşlarda normaldir. Açılman çok iyi olmuş süreyi kısa tuttuğun için erken iyileşme olacak asla platonik ilişki tercih etmeyin... Kimse için değmez cinsel duygular aşkı etkiler ona hissettiğini başkasınada hissedebilirsin kimse özel değil... Sana yüz vermiyor seni kafasında elemiş sen başka kızlara odaklan

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Aşk değil de başka duygusallaşma yaşamıştım. Daha çabuk tetiklenip tartışmıştım.

alone_angel

Yeni Üye
Başka kızlarla konuşmaya başla ve kırmızı hapı araştır
Ben öyle bi kızdan bir kıza geçebilecek birisi değilim zor seviyorum genelde ama çok şükür o kızdan kurtuldum yalnız sürecimi ilerletemiyorum belli bir günün üstüne çıkamıyorum 1 ay falan benim için hayal gibi geliyor.

Eff

Yoda
Bu işin süreçle pek alakası yok. Daha çok farklı kızlarla iletişime geçmediğin için ve boş vaktini değerlendirmediğin için aklına geliyor olmalı.
Süreçle şöyle bir alakası olabilir. Hormonlar arttığı için yaban domuzu gibi oluyorsundur, bu da üstteki nedenlerle birleştiği için aklına geliyordur.
Yani üstteki nedenler olmasa süreç bu durumu etkilemez. Aksine daha da güçlenirsin duygusal olarak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6