Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sürecimdeki Rahatsız Edici His

Mertw

Yeni Fapstronot
Merhabalar bu sene sınava hazırlanıyorum ve bazı şeyler ders çalışmama engel olurdu. Bunların nerdeyse hepsini bıraktım ama mast peşimi bırakmadı ve uzunca bir süreçten sonra bunu benim istemediğimi ve bana zarar veren bir alışkanlık olduğunu kendime ikna ettim ve ilk kez 7 gün çok rahat ilerledim. Fakat şunu fark ettim daha önceki süreçlerimi bozduran mast isteği değildi. Beynim tehlike anındaymışım gibi stresli, baskı altında beni rahatsız eden bir his var acaba bu his reseptörlerin onarıldığı ile alakalımıdır yoksa psikolojik\fizyolojik bir rahatsızlığın habercisi mi şimdiden teşekkür ederim.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Güzel soru dostum. Aslında diğer sorularla aynı ancak sorulma tarzı farklı. Yoksunluk krizi hakkında araştırmanı tavsiye ederim forumda içerikler var. Yoksunlukla alakalı :)

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Merhabalar bu sene sınava hazırlanıyorum ve bazı şeyler ders çalışmama engel olurdu. Bunların nerdeyse hepsini bıraktım ama mast peşimi bırakmadı ve uzunca bir süreçten sonra bunu benim istemediğimi ve bana zarar veren bir alışkanlık olduğunu kendime ikna ettim ve ilk kez 7 gün çok rahat ilerledim. Fakat şunu fark ettim daha önceki süreçlerimi bozduran mast isteği değildi. Beynim tehlike anındaymışım gibi stresli, baskı altında beni rahatsız eden bir his var acaba bu his reseptörlerin onarıldığı ile alakalımıdır yoksa psikolojik\fizyolojik bir rahatsızlığın habercisi mi şimdiden teşekkür ederim.
Zamanında stresli veya bıkkın hallerinde pmo yaptığından, kaçış olarak gördüğünden dolayı beynin eskisi gibi olmanı istiyor. İyileşmeye başladığının haberlerinden birisi. O hissi görmezden gel ve stresini başka aktiviteler, yollar ile at.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6