Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sürecin Tuhaf Başlaması

nevergiveupp

Yeni Fapstronot
Dostlar selamlar,ben her sürece başladığımda anlamlandıramadığım,tuhaf bir şey var.Her sürece başladığımda daha ilk günden her şeye gülmeye başlıyorum,mutlu bir adam oluyorum.Bu iyi bir şey gibi görünüyor ancak kimin sürecine bakarsam bakayım ilk günlerde mutsuz ve umutsuz olduklarından bahsediyor,ben ise aksine yeni bir sürece başlangıç yaptığım için ve bundan sonraki hayatımı değiştireceğim için mutlu oluyorum,en ufak espriye 32 diş sırıtıyorum.Bu normal bir şey midir? Yoksa yoksunluk evresi ilerideki günlerde mi gelir? Başka bir bağımlılığın vardır pmo eksikliğini hissetmiyorsundur vb diyecekler için süreç tertemiz gidiyor,telefon detoksu+kitap okuma+spor+neverfap içerikleri tüketiyorum,herhangi bir anlık haz sağlayan bir şey yapmıyorum.Bağımlılık düzeyim ise pmoyu her gün 1 kere yapardım,bildiğiniz bağımlıydım yani,belki bu yüzden etkisini çabuk gösteriyordur ya da plasebo da olabilir.

Son düzenleme:

absolutely

Yeni Üye
Bence tamamen sürece başladığın zamanki psikolojine bağlı. Benim de sürece yeni başladığımda aşırı motive hissettiğim oluyor ama tam tersi mutsuz ve boşlukta hissederek başladığım da oluyor. Sürecin devamında her iki durumda da aynı moda dönüyorum ama. Daha az motive, daha fazla mutlu; kısacası daha stabil, daha ortalama moda dönüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6