Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreciniz Nasıl Gidiyor

Gladiator

Arena Kurdu
Katılım
22 Mar 2022
Mesajlar
50
Tepki puanı
120
Puanları
39
Ah be kral İstanbul'u fetheden dedelerin kaç tane teyikleyiciyle karşılaşıyordu ülkenin tamamı zaten nofap yapiyordu senin bugün tetikleyici diye yolda sokakta veya sitede gördüğün kadınları batakhane dışındaki yerlerde göremiyordun. Dedelerim birçok şeyi başarmıştır ancak zemini de ona göre hazırlamış adamlar. İsteyen geri kafalı olduğumu söyleyebilir ancak bana kalırsa biz feminen dünyanın dayattığı sınırsız özgürlük kafasının karın ağrısını çekiyoruz. İnternette gördüklerimiz yetmiyormuş gibi bir de şimdi yolda sokakta s***şen insanlar türedi. Allah sonumuzu hayretsin.
Ateistim tamamen katılıyorum. Dışarıda rahat edemiyorum her yer tetikleyici.
 

BeyazBuyu

Jüpiter Yolcusu
Katılım
12 Ara 2021
Mesajlar
129
Tepki puanı
275
Puanları
84
300'ü devirdik çok şükür. Bu sıralar Solgar omega 3 ve koenzim q10 kullanmaya başladım. Soğuk duşlara devam ediyorum. Yalnız ara ara anlık duygu durum değişiklikleri canımı sıkıyor. Yani bir şeye canım çok sıkıldıysa ağlamaklı bir ruh halim oluyor, kısa bir süre devam edip geçiyor. Tabi o süreç geçene kadar kendi kendime ne oluyor lan moduna giriyorum. Genel hatlarıyla her şey yolunda ama. :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst