Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreçte Aşırı Huzursuzluk Ve Sinirlilik Hali

mustafa78

Mars Yolcusu
Arkadaşlar mast. bırakınca aşırı sinir ve huzursuzluk hissi geliyor böyle dokunsan ağlayacak gibi oluyorum 10 günlük süreç maalesef dün bitti yine yenildim kendime beynim kandırdı beni.Çok sıkılınca yapma isteği aşırı gelince ne yapıyorsunuz? ben en ufak bir uyarıcı görsem değişik oluyorum anlık sinirle de anında elim gidiyor 10 günlük süreç gitti maalesef

charlessdarwin

Yeni Fapstronot
Hocam bu oluşumun amacı boş durmamak, sıkılacak zamanın olmamalı. Zamanını kendini geliştirmeye adamalısın. Bununla ilgili sayısız aktivite önerildi zaten forumda, forumdaki önceden yazılmış yazıları okuyabilirsin. Bu iş tamamen beyinde bitiyo. Olabildiğince tetikleyicilere bakmamaya çalış. Dediğimiz gibi zamanını boşa geçirmedikten sonra, kendini yararlı çeşitli aktivitelerle uğraştıktan sonra (uzun vadede) beyin zaten o aktiviteyi unutcak, neverfap akademinin çıkardığı e-kitapları da oku onlar da sana çok şey katar, işin özü dostum boş durmak yok; bunu kendi hayatına motto olarak uyarla.
Şunu unutma boş zaman yoktur, boşa geçen zaman vardır, sürecin daim olsun: saygılar.

nova

Merkür Yolcusu
Arkadaşlar mast. bırakınca aşırı sinir ve huzursuzluk hissi geliyor böyle dokunsan ağlayacak gibi oluyorum 10 günlük süreç maalesef dün bitti yine yenildim kendime beynim kandırdı beni.Çok sıkılınca yapma isteği aşırı gelince ne yapıyorsunuz? ben en ufak bir uyarıcı görsem değişik oluyorum anlık sinirle de anında elim gidiyor 10 günlük süreç gitti maalesef
Aynen bende de olmuştu, 2 haftanın sonunda bitiyor, ama böyle farklı ekstrem durumlar bagimliliktan kurtulma süreci boyunca olacaktir, kendinizi mentalite olarak sürece hazırlayın, tırmanma takımlarını giymeden tepeye tırmanmazsınız veya kış lastiği olmadan karlı yola cıkmazsınız degil mi? Anladınız siz. Süreciniz daim olaaaa.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6