Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreçte Erekte Olduğumuzda Boşalmamız Gerekir Mi?

altıkırkbeş

Ay Yolcusu
Katılım
21 Şub 2023
Mesajlar
55
Tepki puanı
51
Puanları
21
Nofap sürecindeyken pornografik içeriklere bakmıyoruz ancak karşı cinsle cinsel anlamda yakınlaşınca (dokunmak/öpüşmek gibi bir durum olduğunu farzedelim) erekte oluyoruz ama boşalmıyoruz. Bir süre sonra testislerde inanılmaz bir ağrı oluyor. Bu durumun önüne nasıl geçilebilir?
İlla boşalmak gerekir mi yoksa testislerdeki ağrıyı yaşamak zorunda mıyız neverfap sürecine sadık kalmak adına.
 

Samuray

Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Katılım
15 May 2021
Mesajlar
699
Tepki puanı
1,585
Puanları
160
Blue Balls olarak biliniyor. Başta ağrı kesici olmak üzere soğuk duş, egzersiz bu ağrıyı geçirecektir. Blue Balls: Tahrik olup boşalamama sonucu oluşan basıncın azalmaması ve ağrı yapması. Hiçbir zararı yoktur. Bir ağrı kesiciyle azalacaktır zaten.
 

Ciks

Deneyimli Üye
Katılım
7 Eki 2020
Mesajlar
206
Tepki puanı
615
Puanları
160
Ağrı kesiciye gerek olduğunu düşünmüyorum, bu sadece sorunun üzerini örtmek olur.

Benim bildiğim kadarıyla bu tarz durumlarda testislerde üretilen meni penisten çıkmak için kanallara geliyor. Çıkmadığı için de bu kanallarda kalıyor ve bir şişlik oluşuyor. Özellikle kişinin kendini en ufak zorlamasında dahi bu ağrı hissediliyor. Ayakta durmak, öksürmek bile bu ağrıyı artırabilir.

Zaman zaman edging hatasına düşüp boşalmadığım zaman benim de başıma geliyor. Hatta nadir de olsa uzayan süreçlerimde hiç bir hata yapmasam bile bu olabiliyor.

Tavsiyem bu durumda kişi sadece oturup dinlenmeli. Veya uzanmalı. Yaklaşık 2 saat sonra vücut, kanallarda kalan bu meniyi idrar yoluyla atacaktır. Özellikle idrar yapıldıktan sonra istibra yapılmasını öneriyorum. Yani idrarı yaptıktan sonra bir iki dakika yürüyüp tekrar tuvalete girip idrar yapıldığında, vücut kalan meni ve diğer sıvıları atacaktır. Çünkü cinsel organda bir kapakçık vardır. Bu kapakçık sayesinde idrar ve meni birbirine karışmaz. Dolayısıyla ilk idrar yapıldığında istenmeyen meni ve diğer sıvılar atılmıyor. İkinci yapışta atilabiliyor
 

altıkırkbeş

Ay Yolcusu
Katılım
21 Şub 2023
Mesajlar
55
Tepki puanı
51
Puanları
21
İnanılmaz bir ağrı oluşuyor gerçekten hayattan soğutur cinsten bir şey bu. Boşalmamakta direnmek ileride bir zarara yol açabilir mi? Zannediyorum doktorlar boşalmama durumunu pek tavsiye etmiyorlar
 

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
589
Tepki puanı
1,588
Puanları
160
Karşı cinsle birliktelik yaşayarak boşalman lazım ekrandan iki kişinin sevişmesini piksel ekranlarda izleyip değil sürekli erekte olucaksın bu gayet normal bir durum o enerjiyi yönlendirmen gerekiyor spora,işine,hobilerine vs boş bi hayatının olmaması gerekiyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst