Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreçte İlaç Kullanmanın Zararı Olur Mu?

Katılım
10 Haz 2024
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
1
Arkadaşlar selamlar. Geçen hafta ereksiyon problemi için ürolojiye gittim. Muayene ve hormon kan testlerim normal çıktı.Ereksiyon için 5 mg lex tadafil verdi.Sizce bu ilacı kullanmanın sürece zararı olur mu?
 

izleyici1

Yoda
Katılım
13 Tem 2020
Mesajlar
506
Tepki puanı
742
Puanları
160
doktorlar mecbur bir ilaç yazar
hiç bir şeyin olmasada müşteri tatmin olsun prensip olarak yazar!
 

kosadokpa

Yeni Fapstronot
Katılım
24 Eki 2023
Mesajlar
16
Tepki puanı
32
Puanları
14
tadalafil ciddi yan etkileri olan bir ilaç değil. Fiziksel sıkıntı yoksa ereksiyon problemin psikolojik muhtemelen.
 
Katılım
10 Haz 2024
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
1
Ben bi hayli aşırı p**rno izlemeye bağlıyorum. Mastürbasyon yoktu ama aşırı izleme vardı.Uzun yıllar izlediğim ve son zamanlarda aşırıya kaçtığım için ereksiyon ve diğer problemler ne zaman düzelir hiç bir fikrim yok. Üroloji doktoruna da sordum aşırı izlersen ereksiyon problemi yapar dedi.
 

RetroRiff

Yeni Üye
Katılım
12 Haz 2024
Mesajlar
2
Tepki puanı
2
Puanları
3
Ameliyat sürecimden sonra akciğer tansiyonu tedavisi için bu ilacı kullandım (benimki lifta 5mg ve evet, pulmoner tedavilerde de kullanılan bir ilaçtır) ve bu ilacı 2 ay boyunca kullanma durumum oldu. İlaç, gerçekten normalden daha fazla hassaslaşmanıza sebep olabilir ve bu da doğal olarak süreçte sıkıntı yaşamanıza yol açabilir. Ben bu ilacı kullanırken, ameliyat sonrası 1-1.5 ay nofap yapmıştım (tam olarak hatırlamıyorum çünkü sayaç tutmamıştım) ve bu süreçte gerçekten zorlandığımı hatırlıyorum. Kişisel tecrübelerim bu şekilde. Ek olarak, durum belki psikolojik de olabilir çünkü testlerin normal çıktığını söylüyorsun. Bu nedenle, bence bir psikoloğa da görünebilirsin.
 

root

Jüpiter Yolcusu
Katılım
10 Kas 2020
Mesajlar
109
Tepki puanı
228
Puanları
64
Ben bi hayli aşırı p**rno izlemeye bağlıyorum. Mastürbasyon yoktu ama aşırı izleme vardı.Uzun yıllar izlediğim ve son zamanlarda aşırıya kaçtığım için ereksiyon ve diğer problemler ne zaman düzelir hiç bir fikrim yok. Üroloji doktoruna da sordum aşırı izlersen ereksiyon problemi yapar dedi.
galiba partnerinle birlikteyken ereksiyon problemi yaşıyorsun bunun sebebi de ekranlarda çok iyi fizikler görüyorsun çok güzel kadınlar görüyorsun partnerini onlarla karşılaştırınca partnerin yetersiz gözüktüğü için bu problemi yaşıyorsun okuduğum bir çok makalede bu durumun ana sebebi bu olarak gösteriliyordu ve bilinen tek çaresi ise internet pornosunu bırakmak
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst